Ortopedik tabanlıkların fiyatları neden bu kadar farklı?

Kullanılan teknoloji, ne kadar emek verileceği, malzeme ve markanın yaygınlığı fiyatı belirleyen temel unsurlardır. Klasik anlamda hastanın ölçüsünün alındığı ve bir kaç gün sonrasında teslim edilen malzeme ve teknoloji seçiminde emek yoğundur. Tabanlığın hazırlanması, bu esnada çalışan kişilerin maliyetleri pahalı yatırımlardır.

Ortopedik tabanlık ihtiyacınız olduğunu öğrendiniz. Fiyatları araştırıyorsunuz ve karşınızda birbirinden farklı rakamlar var. Hangisi gerçekten ucuz, hangisi pahalı? Sağlığınız söz konusu, hangi seçim sizin için doğru? Kişiye özel ortopedik tabanlık fiyatları neden farklılık gösterir?

Öte yandan ortopedik tabanlıklar söz konusu olduğunda dünyada yaygın kullanılan ve en gelişmiş teknoloji artık, ısı’dır. Isı altında tabanlıkların hazırlanma süreleri çok düşmüş, insan hata payı azalmış ve kullanılan malzeme kalitesi üst seviyelere çıkmıştır. Çok daha yaygın merkezlerde verilen hizmet sayesinde ortopedik tabanlık maliyetleri de beraberinde düşmüştür.

Siz, sağlığınız için en doğru seçimi  en uygun fiyat aralığında değil, sizin için en doğru teknoloji ve malzeme konusunda yapmaya özen gösteriniz. Tabanlıklarınız her durumda senede bir kez yenilenmelidir. Sağlığınız ve yaşam kaliteniz değerli.

FootBalance, dünyada ısı teknolojileri altında ortopedik tabanlıkların hazırlanmasının patent ve teknolojisinin sahibi Finlandiya merkezli global bir markadır. 50’nin üzerinde ülkede binlerce merkezde, kullanım amacına ve kullanıcılara uygun hazırlanan yüksek teknoloji tabanlıkları ile 10 dakika gibi kısa bir sürede kişiye özel şekillendirme ve analiz hizmeti vermektedir.