OS1st TS5 Seyahat Çorabı

Özellikle bu pandemi sürecinde hareket etme sıklığımız bir hayli azaldı. Uzun seyahatler, masa başında geçen uzun saatler sonrasında vücudunuzun size bazı sinayeller verdiğini hissedebiliyor musunuz?

Özellikle ayaklarınızın ağrıdığını, şiştiğini, uyuştuğunu, ayak ve bacağınızda ödem problemi oluştuğunu hissediyorsanız ya da bacağınızda oluşan varis ve ven trombozu riskine karşı önlem almak istiyorsanız TS5 Seyahat Çorabını incelemenizi öneririz.

Ayak bileğinden dize doğru azalarak özel oluşturulmuş kanallar boyunca ilerleyen sıkıştırma (kompresyon) teknolojisi, ayak ve bacak bölgesinde kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede uzun süreli oturma ve hareketsizlik sonrasında ayaklarınızda oluşabilecek uyuşma, ödem ve ağrıda azalma sağlarken yaşam kalitenizi de arttırmış olursunuz. Uzun seyahatlar sonrasında enerjinizi korumanıza yardımcı olur ve tüm ayak yapınızı destekler.

OS1st TS5 Seyahat Çorabı sağ ve sol ayağınıza özel anatomik tasarımla üretilmiştir. Dikişsiz yapısı ile ayaklarınızla mükemmel şekilde uyum sağlar.