Ortopedik tabanlıkların fiyatları neden bu kadar farklı?

Kişiye özel ortopedik tabanlık fiyatları

Kullanılan teknoloji, ne kadar emek verileceği, malzeme ve markanın yaygınlığı fiyatı belirleyen temel unsurlardır. Klasik anlamda hastanın ölçüsünün alındığı ve bir kaç gün sonrasında teslim edilen malzeme ve teknoloji seçiminde emek yoğundur. Tabanlığın hazırlanması, bu esnada çalışan kişilerin maliyetleri pahalı yatırımlardır. 

Ortopedik tabanlık ihtiyacınız olduğunu öğrendiniz. Fiyatları araştırıyorsunuz ve karşınızda birbirinden farklı rakamlar var. Hangisi gerçekten ucuz, hangisi pahalı? Sağlığınız söz konusu, hangi seçim sizin için doğru? Kişiye özel ortopedik tabanlık fiyatları neden farklılık gösterir?

Öte yandan ortopedik tabanlıklar söz konusu olduğunda dünyada yaygın kullanılan ve en gelişmiş teknoloji artık, ısı’dır. Isı altında tabanlıkların hazırlanma süreleri çok düşmüş, insan hata payı azalmış ve kullanılan malzeme kalitesi üst seviyelere çıkmıştır. Çok daha yaygın merkezlerde verilen hizmet sayesinde ortopedik tabanlık maliyetleri de beraberinde düşmüştür.

Siz, sağlığınız için en doğru seçimi  en uygun fiyat aralığında değil, sizin için en doğru teknoloji ve malzeme konusunda yapmaya özen gösteriniz. Tabanlıklarınız her durumda senede bir kez yenilenmelidir. Sağlığınız ve yaşam kaliteniz değerli.

FootBalance, dünyada ısı teknolojileri altında ortopedik tabanlıkların hazırlanmasının patent ve teknolojisinin sahibi Finlandiya merkezli global bir markadır. 50’nin üzerinde ülkede binlerce merkezde, kullanım amacına ve kullanıcılara uygun hazırlanan yüksek teknoloji tabanlıkları ile 10 dakika gibi kısa bir sürede kişiye özel şekillendirme ve analiz hizmeti vermektedir.

Mükemmel çözüm

%100 IMPACT

%100 IMPACT

Ayakları yüksek darbeye maruz bırakan aktiviteler için mükemmel çözüm

Yastıklama3 Sertlik2 Ölçüler36-52

ürün detay RANDEVU AL

QUICKFIT BALANCE

QUICKFIT BALANCE

Standard genişlikte ayakkabılar için.
Farklı fitness, spor aktiviteleri ve günlük kullanım için harika bir çözüm.

Yastıklama2 Sertlik2 Ölçüler36-48

ürün detay HEMEN SATIN AL

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!