Mantar Ortopedik Tabanlık nedir?

Mantar Ortopedik Tabanlık nedir?

Kişiye özel ortopedik tabanlıklar farklı malzemeler ile üretilmektedir. Mantar; işlenmesinin kolaylığı ve hafifliği ile geleneksel üreticilerin tercih ettiği materyallerden biridir.  Öte yandan mantar tabanlığın; koku, nem ve beraberinde bakteri tutması itibariyle kullanımı zordur.

Günümüzde gelişen teknolojiler, çok daha hafif, dayanıklı, sağlıklı ve kullanım amacına uygun sertlik ve konfor seviyelerinde yeni malzemeler bize sunar.  Kişiye özel bir ortopedik tabanlık medikal destek ihtiyacının ötesinde hastalara hizmet etmelidir. Hastanın yaşı, cinsiyeti, kilosu, ne kadar aktif bir yaşam sürdüğü, medikal destek ihtiyacının seviyesi ortopedik tabanlık seçimini ve malzemesini farklılaştırmalıdır. Tek tip bir malzeme ile tüm bu sorulara aynı anda cevap vermek mümkün değildir.

FootBalance tabanlıkları, medikal, spor ve sporcu ve günlük yaşam kategorilerinde farklı malzeme seçenekleri ile Finlandiya’da üretilir.  Tüm tabanlıklar, gümüş iyonize antibakteriyel özel patentli bir yüzey ile kaplıdır. Koku ve neme karşı duyarlıdır. Tabanlıklar 6-9 derece arasında ayağın doğal biyomekaniğini desteklemek üzere esneyebilen dinamik çekirdek yardımı ile hazırlanır. Tabanlıklar attığınız her adımda ayağınızın doğal hareketine katılır, sizi geri besler.

Siz bunu gün boyu konfor ve sağlık olarak hissedersiniz.

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!