Hazır Tabanlıkların, Kişiye Özel Tabanlıktan Farkı Nedir?

Hazır Tabanlıkların, Kişiye Özel Tabanlıktan Farkı Nedir?

Çoğumuz bir alışveriş merkezinde gezerken mutlaka rahat ayakkabı tabanlığı adı altında satılan tabanlıklar görmüşüzdür, hatta alıp denemişizdir.  Fakat bu tabanlıklar ortopedik diye adlandırılsa da kişiye özel değildir. Bu nedenle tabanlığın sizde oluşturacağı etki tesadüfi olacaktır.

 Örneğin yüksek ayak kavisine sahip olan bir kişi bilmeden çok yüksek kavise sahip bir tabanlık satın aldığında, kişinin ayak sorunları ve ağrıları artacaktır. Ya da tam tersi düşük tabanlı bir kişiye aldığı tabanlığın kavisi yeterli gelmeyecek, tabanlığın sağlık ve konfor açısından hiçbir olumlu etkisi olmayacaktır.

 Çoğumuz bu hazır tabanlıkların çok rahat, konforlu ve sağlıklı olduğunu düşünürüz. Fakat herkesin ayak tipi farklıdır. Hatta çoğu kişinin sağ ve sol ayağı bile bire bir aynı değildir. Yani kişinin sağlıklı ayaklara ve ağrısız bir hayata kavuşması için muhakkak ayak ve taban analizi yaptırıp, kişiye özel bir tabanlık kullanması gerekmektedir.

 Kişiye özel tabanlık kişinin problemlerini ortadan kaldırmak ve olası başka problemlerin oluşumunu önlemek için çok önemlidir. Ayak sorunlarınızı ihmal etmek diz, kalça ve bel problemlerine yol açabilir. Bir an önce önlem alınız.

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!