Seyahat Çorabı

Uzun süreli seyahatlar veya hareketsiz geçen masa başı çalışma saatleri sonunda ayaklarınızın şiştiğini, uyuştuğunu hissedersiniz. Şişkinlik, uzun süre hareketsiz kalmanın sonunda oluşan ödemdir. Ayaklarınız size dolaşım problemi yaşadığınızı haber veriyorlar ve artık onları dinleme zamanı geldi!

TS5 Seyahat Çorabı, uzun süreli oturma ve hareketsiz kalma sonrasında ayaklarınızda oluşabilecek uyuşma, ödem ve krampları önlemek için özel olarak geliştirildi. Kompresyon özelliği ile birlikte tamamen dikişsiz olarak üretilen seyahat çorabı hareketsiz kalan bacaklarda dereceli baskı sağlayarak kan akışını hızlandırır. Çoraptaki basınç, ayak bileğinde maksimumdur. Bu basınç seviyesi ayak bileğinden dize doğru özel olarak tasarlanmış derin kanallar boyunca dereceli olarak azalır. Dereceli baskı uygulamasının amacı; yerçekimine karşı direnerek kan dolaşımını, kalbe doğru geri pompalanmasına destek olmaktır. Ayağınızla mükemmel uyum sağlamak üzere anatomik olarak sağ ve sol ayağınıza özel olarak üretilmiştir.

Seyahat çorabınızı yalnızca seyahatlar için değil, alt ekstremitelerinizde geçirilen ameliyat sonrasında dolaşımı iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bacaklarda oluşan varis ve ven trombozu oluşma riskine karşı da kullanılabilir.
Sağlıklı ve dinç bir gün geçirmek, yaşam kalitenizi iyileştirmek veya  uzun bir seyahat sonrasında enerjinizi korumak üzere seyahat çorapları sizin kurtarıcınız olacaklardır.