Seyahat Çorabı

seyahat çorabı

Uzun süreli seyahatlar veya hareketsiz geçen masa başı çalışma saatleri sonunda ayaklarınızın şiştiğini, uyuştuğunu hissedersiniz. Şişkinlik, uzun süre hareketsiz kalmanın sonunda oluşan ödemdir. Ayaklarınız size dolaşım problemi yaşadığınızı haber veriyorlar ve artık onları dinleme zamanı geldi!

TS5 Seyahat Çorabı, uzun süreli oturma ve hareketsiz kalma sonrasında ayaklarınızda oluşabilecek uyuşma, ödem ve krampları önlemek için özel olarak geliştirildi. Kompresyon özelliği ile birlikte tamamen dikişsiz olarak üretilen seyahat çorabı hareketsiz kalan bacaklarda dereceli baskı sağlayarak kan akışını hızlandırır. Çoraptaki basınç, ayak bileğinde maksimumdur. Bu basınç seviyesi ayak bileğinden dize doğru özel olarak tasarlanmış derin kanallar boyunca dereceli olarak azalır. Dereceli baskı uygulamasının amacı; yerçekimine karşı direnerek kan dolaşımını, kalbe doğru geri pompalanmasına destek olmaktır. Ayağınızla mükemmel uyum sağlamak üzere anatomik olarak sağ ve sol ayağınıza özel olarak üretilmiştir.

Seyahat çorabınızı yalnızca seyahatlar için değil, alt ekstremitelerinizde geçirilen ameliyat sonrasında dolaşımı iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bacaklarda oluşan varis ve ven trombozu oluşma riskine karşı da kullanılabilir. 
Sağlıklı ve dinç bir gün geçirmek, yaşam kalitenizi iyileştirmek veya  uzun bir seyahat sonrasında enerjinizi korumak üzere seyahat çorapları sizin kurtarıcınız olacaklardır.

Mükemmel çözüm

TS5 Seyahat Çorabı

TS5 Seyahat Çorabı

Medikal seviyede geliştirdiğimiz teknolojilerimizi sizlerin seyahatlerini daha konforlu hale getirmek için kullandık.

ürün detay HEMEN SATIN AL

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!