OS1st TS5 Seyahat Çorabı

kompresyon teknolojisi ile anatomik seyahat çorabı

Özellikle bu pandemi sürecinde hareket etme sıklığımız bir hayli azaldı. Uzun seyahatler, masa başında geçen uzun saatler sonrasında vücudunuzun size bazı sinayeller verdiğini hissedebiliyor musunuz?

Özellikle ayaklarınızın ağrıdığını, şiştiğini, uyuştuğunu, ayak ve bacağınızda ödem problemi oluştuğunu hissediyorsanız ya da bacağınızda oluşan varis ve ven trombozu riskine karşı önlem almak istiyorsanız TS5 Seyahat Çorabını incelemenizi öneririz.

Ayak bileğinden dize doğru azalarak özel oluşturulmuş kanallar boyunca ilerleyen sıkıştırma (kompresyon) teknolojisi, ayak ve bacak bölgesinde kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede uzun süreli oturma ve hareketsizlik sonrasında ayaklarınızda oluşabilecek uyuşma, ödem ve ağrıda azalma sağlarken yaşam kalitenizi de arttırmış olursunuz. Uzun seyahatlar sonrasında enerjinizi korumanıza yardımcı olur ve tüm ayak yapınızı destekler.

OS1st TS5 Seyahat Çorabı sağ ve sol ayağınıza özel anatomik tasarımla üretilmiştir. Dikişsiz yapısı ile ayaklarınızla mükemmel şekilde uyum sağlar.

Mükemmel çözüm

TS5 Seyahat Çorabı

TS5 Seyahat Çorabı

Medikal seviyede geliştirdiğimiz teknolojilerimizi sizlerin seyahatlerini daha konforlu hale getirmek için kullandık.

ürün detay HEMEN SATIN AL

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!