Os1st AS6 Performans Kol Desteği ile kaslarını koru

İçinde bulunduğumuz Koronavirüs döneminde uzun bir süre evlerimizdeydik. Yeni normalleşme sürecinde bizi en çok motive eden şeylerin başında spor yapmak geliyor. Spor hayatımıza dönüşle birlikte uzun süredir hareketsiz kalan vücudumuzu korumak oldukça önemli. Özellikle spor esnasında en çok hareket halinde olan kollarımız, korunması gereken ilk uzuvlardan biri.

Basketbol, voleybol, tenis, hentbol, fitness, golf gibi spor dallarında kollarımızın doğru açılarda hareket etmesi, kasların zedelenmemesi ve korunması için uygun bir destek kullanmakta fayda var. Os1st AS6 Performance Kol Desteği tam da bu noktada devreye giriyor.

AS6 Performance Kol Desteği, büyük kas ve tendon gruplarına medikal seviyede destek sağlayıp, 6 farklı bölgede, farklı basınç alanları ile kan dolaşımı hızlandırır. Bu teknolojisi sayesinde toparlanma süreci kısalır. Yorgunluk hissiyatı azalır ve performans artar. Spora dönüşte size muhteşem bir destek sunar.

İnovatif K-Zone Teknolojisi ile kinesio bant etkisi sağlar, bileğinize destek olur. İnce yapısı ile giysilerinizin altında da rahatça kullanabilirsiniz. Rahatça giyilir ve çıkarılır. Çok rahat ve kullanışlıdır. Özellikle tenisçi dirseği, kronik dirsek ağrısı, ağrıyan kollar, şişmiş artrit veya bursit hastası olanlar için maksimum koruma ve rahatlama sağlar.

Spora dönüşte, destek ürünleriyle sağlığınızı ve performansınızı arttırın, sakatlanma, yaralanma risklerini ortadan kaldırın. Sağlığınız ihmale gelmez!