Ayak Analizinde Sizleri Neler Bekliyor?

FoootBalance merkezlerinden randevu alarak ücretsiz ayak ve basış analizi yapabilirsiniz.

Peki yapılan bu analizde sizleri neler bekliyor?

Tüm FootBalance merkezlerinde, eşsiz Finlandiya teknolojisi ile fizyoterapistler tarafından ayak ve basış analizi yapılmaktadır. MyFootBalance3D kioskunda bulunan 10.000 ultra hassas sensör ve 16 adet 4k kamera ile ayağın 3 boyutlu modellemesi oluşturulmaktadır.

Oluşturulan bu ayak modellemesi kişilere özel olup, kişilerin taban ve basış bozukluklarını göstermektedir. Yapılan analiz sonucunda kişi içe-dışa basma derecelerini, düztaban- yüksek kavis, ağırlık aktarımı hataları gibi birçok ayak problemi hakkında detaylı ve uzman bir bilgilendirme almaktadır. Ayrıca yapılan analizde ayak uzunluğu, genişliği, topuk genişliği gibi ayağın ölçüsel verilerine de hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu veriler ayakkabı seçiminde sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır!

Yapılan analiz sonucunda MyFootBalance3D sistemi, kişilere ayak problemlerine yönelik ortopedik tabanlık önerisinde de bulunmaktadır. Önerilerle birlikte hazırlanan sonuç raporu kişilerin doğrudan mailine iletilmektedir.

Analiz sonrası önerilen %100 kişiye özel FootBalance ortopedik tabanlıkları, yine aynı sistem üzerinde 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kişinin ayağına göre şekillendirilir ve hemen kullanıma başlanır.

Sizlerde ayak sağlığınıza önem gösteriyorsanız mutlaka bir FootBalance merkezinde ücretsiz ayak analizi için randevu alabilir bitmek bilmeyen ayak ağrı ve şikayetlerinizin sebebini öğrenebilirsiniz!