14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerisi: FootBalance Giyilebilir Destek Ürünleri

Sevgililer Günü, dünyanın dört bir yanında kutlanan özel bir gün. 14 Şubat tarihinde her yıl sevgililer, eşler ve arkadaşlar arasında özel anlar paylaşılır. Peki, 14 Şubat’ın özellikleri nelerdir ve sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatmak için hangi hediyeleri seçebilirsiniz?

Çiçekler, kalp şeklindeki süslemeler, romantik notlar en bildiklerimizden. Bu sene FootBalance İle Sevdiğiniz Kişiye Sağlıklı Bir Hediye Sunabilirsiniz

OS1st® Ürünleri ile Eşsiz Sağlık, Performans ve Konfor!

1)WP4 SAĞLIK ÇORABI

Ayak ve topuk ağrısı, hassas ciltli ayaklara özel çorap. Bambu iplikten anti alerjen, dikişsiz özel anatomik yapı. Yüksek ön ayak ve topuk yastıklama ile ekstra koruma sağlar. Kan dolaşımını arttırır. Ödemi azaltır. Çok konforludur.

2) QF Balance Tabanlık

Koşu, yürüyüş, basketbol ve tenis gibi kort sporlarına özel tasarlandı. Ayak ve taban gün sonu ağrısını azaltır. Sportif aktivitelerde konfor, destek ve performans sağlar. Yaralanmalara karşı korur. Özel yüzey kaplaması ile koku ve alerjenleri önler.Her ayakkabı ile uyumludur. 

3)WS6 Performans Bilek Koruyucu

Bilek ağrısı, burkulması ve karpal tünel sendromu gibi ortopedik problemlere özel. Hareketi kısıtlamaz, kan dolaşımını engellemez, uyuşukluk yapmaz. Kinezyo bant etkisi sağlar. Çok ince ve hafiftir. Günlük ve sportif aktivitelerinizde kullanabilirsiniz.

4) TA4  Air Performans  Çorap

Ultra hafif, antibakteriyel spor çorabı. Maksimum hava akışı sağlar, ayaklarınızı serin tutar. Ayakkabı içinde kaymaz, su toplamasını önler. Topuk desteği, çok konforlu yapı ile günlük ve sportif kullanıma uygun.

Detaylı bilgi ve ücretsiz ayak analizi için sizi merkezimize bekliyoruz.

Esentepe Mah. Atom Sok. No:20, Kanyon Apt. Kat:3 Daire:5 ŞİŞLİ istanbul

+(90) 212 325 88 51