Alternate Text
Alternate Text

TA4
Air Performans Çorap

Konfor, dayanıklılık ve su toplama koruması sağlayan bu özel çorap, hava akışını en üst düzeye çıkararak ayaklarınızın serin kalmasını sağlar. Yüksek yastıklı tabanları performansınıza katkıda bulunurken, yüksek topuk sekmesi çorapların ayakkabınızın içinde kaymasını önler.

Şimdiye kadar yapılmış en ince üst ayak profiline sahiptir

Sıkıştırma Bölgeleri

1
Orta Düzey Destek
Kan akışının artmasına destek olur
2
Yüksek Düzey Destek
Plantar fasyayı toparlar ve yükseltir, ayak tabanında kan dolaşımını arttırır
3
Orta Düzey Destek
Tasarıma uyacak şekilde desteklenmiştir.
4
Yüksek Düzey Destek
Aşil tendonu destekler, venöz sistemini iyileştirir.
Alternate Text

Çığır açan teknoloji

200 iğnelik tıbbi sınıf makine ve malzemeler kullanılarak oluşturularak şimdiye kadar yapılmış en ince üst ayak profiline sahiptir . Konfor, dayanıklılık ve su toplama koruması sağlayan  bu özel çorap , hava akışını en üst düzeye çıkararak ayaklarınızın serin kalmasını sağlar. Yüksek yastıklı tabanları performansınıza katkıda bulunurken, yüksek topuk sekmesi çorapların ayakkabınızın içinde kaymasını önler.

Alternate Text

Performans Özellikleri

Dayanıklılığı teşvik etmek, hava akışını ve soğutma etkisini en üst düzeye çıkarmak için sürekli ve sağlıklı destek sağlar; Özel tasarımı ayağın serbestçe hareket etmesine ve nefes almasına izin vererek hava akışını en üst düzeye çıkarır. Ultra hafif ve anti-bakteriyeldir. Makinede yıkanabilir.

Alternate Text

Farkı hissedin!

360 derece su toplama koruması, ağrılı ve hassas ayaklar için yumuşak lifleri canlandırır, hava akışını artırarak aşırı ısınmayı önler.
Şimdiye kadar gördüğünüz en ince çorapla farkı fazlasıyla hissedeceksiniz. OS1st ürünleri% 100 müşteri memnuniyeti garantisi ile desteklenmektedir. Günlük ve spor ayakkabılarınız ile mükemmel uyumludur.