Sıkıştırma Teknolojisine sahip ekipmanlar neden önemlidir?

Sıkıştırma bölgeleri teknolojisi önemi

İster deneyimli bir koşucu, ister amatör bir sporcu, isterseniz de daha aktif bir hayata veya düzenli spor yapmaya  karar vermiş biri olun eğer sıkıştırma teknolojisi kullanan bir üründen faydalanmayı planlıyorsanız ilk yapmanız gereken şey ürününüzü gerçekten tıbbi derecede sıkıştırma desteği sağlayan bir firmadan almak olmalıdır. Doğru soruları sormak için harcadığınız fazladan birkaç dakika ile büyük fark yaratabilirsiniz.

Sıkıştırma ekipmanınız için alışveriş yaparken satıcıya çorapların veya kolların hangi sıkıştırma seviyesine sahip olduğunu sorun. Eğer bilmiyorlarsa, onları satın almayın. Bir firma gerçek tıbbi sınıf sıkıştırma ekipmanı satıyorsa, sattıkları markalarda hangi sıkıştırma seviyelerinin olduğu hakkında bilgi sahibidir veya en azından ürünlerinin paketlerinde göstereceklerdir. Sadece 15-20 mmHg diyorlarsa, birçok sürümün, özellikle markasız çevrimiçi sürümlerin olduğu gibi, büyük olasılıkla dolaşımınız üzerinde yeterli sıkıştırma etkisi olmayacaktır. Bir koşucu veya atletin, venöz akışın pompalanmasına yardımcı olan normal kas dokusu zaten bu seviyeden daha güçlüdür. Bu durumda en az 20-30 mmHg'lik tıbbi sınıf sıkıştırmadan yararlanacaksınız.

OS1st sıkıştırma çorapları ve ekipmanları, farklı bir sıkıştırma seviyesine sahip birden fazla bölüme veya bölgeye sahiptir. Bölgeler, 10-15 mmHg'den , 20-30 mmHg'ye kadar değişir ve her bölgenin kendine özgü tasarlanmış bir işlevi vardır. Her üründeki değişen sıkıştırma bölgeleri, yaralanmaları önleyen, performansınızı artıran ve iyileşme sürenizi hızlandıran şeydir.

Mükemmel çözüm

FS4+ Compression Destek Çorap

FS4+ Compression Destek Çorap

Ayak ve bacak yapısını güçlendiren ve aşırı kullanım yaralanmalarını önleyen performans koşu ve rehabilitasyon kompresyon çorabıdır.

ürün detay HEMEN SATIN AL

AF7 Ayak Bilek Desteği

AF7 Ayak Bilek Desteği

Şişmiş ayak bilekleri, ağrılı ayak bilekleri ve benzer problemleri tedavi etmek için kullanılabilir. Ayrıca güçsüz ayak bileklerini stabilize eder, denge ve destek sağlayarak düşmeleri önlemeye yardımcı olur.

ürün detay HEMEN SATIN AL

KS7 Performans Diz Koruyucu

KS7 Performans Diz Koruyucu

Performans ve medikal diz desteği, diz ağrısı ve yaralanmalara eğilimli sporcular ve sedanter bireyler için mükemmeldir. Sıkıştırma Bölgesi Teknolojisi® sayesinde, diz ağrısı ve ödemi tedavi etmeye ve önlemeye yardımcı olan tıbbi sınıf ortopedik diz desteği sağlar.

ürün detay HEMEN SATIN AL

ES6 Dirsek Desteği

ES6 Dirsek Desteği

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. 6 farklı bölgede farklı seviyelerde sıkıştırma sağlayan Compression Zone Technology ile üretilmiştir. Farklı baskı alanları kan dolaşımına destek verir, toparlanma sürecini hızlandırır. Dirsek ve tendonları destekler, performansınıza katkıda bulunur

ürün detay HEMEN SATIN AL

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!