OS1st Ürün Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Online mağazamızdan (FootBalance Online Store) ürün alırken doğru bedeni seçmekte zorlanıyor musunuz? Ürünü görmeden almakta tereddüt eden tüm müşterilerimiz için tam da size göre bir yazı hazırladık!

Bedenimi nasıl anlarım?
Tüm ürünlerimiz, sizin en iyi bedeni seçmenize yardımcı olacak beden tablosuna sahiptir. Her ürün için kendi beden tablosunu kullanmalısınız. 

Beden seçimi yaparken mezura kullanarak doğru beden aralığınızı belirleyebilirsiniz. Çorap ürünlerimizde ise ayak numaranıza göre beden aralığınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

İki beden arasında kaldım hangi bedeni seçmeliyim? 
İki beden arasındaysanız büyük bedeni seçin. Ürünlerimizin kompresyon özelliği olduğu için rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Ancak beklediğinizden gevşek olursa %100 müşteri memnuniyet garantimiz sayesinde beden değişimi yapabilirsiniz!

OS1st ürünleri tek mi çift mi satılmakta?
Ürüne göre değişmektedir. Lütfen ürün alırken altındaki açıklamaları okumayı ihmal etmeyin. Dilerseniz ürünlerin kutu açılım videolarını izleyerek de ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

OS1st’imi nasıl yıkayabilirim?
0S1st ürünlerinizi ılık suda, ağartıcı olmayan sabun ile  elde yıkamanızı öneririz. Kurutma Makinesi kullanmadan, ürünleri oda sıcaklığında kurumaya bırakınız.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle çalışma saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

T: 0212 325 88 51
Instagram: @FootBalanceTr