Botlarını dönüştür!

Botlarını dönüştür!

Kışın yaklaşmasıyla beraber dolaplarımızda yer edinmeye başlayan botlar, ayağımızı tüm gün sıkarak yüksek seviyede rahatsızlık hissi ve ağrı oluşumuna neden olabilir. FootBalance botlarınızı, spor ayakkabı rahatlığıyla kullanmanız için % 100 deri tabanlıkları geliştirdi. Artık ayaklarınız botlarla mükemmel bir uyum sağlarken, tüm gün yere doğru ve sağlam basmanız da konforunuzu büyük ölçüde arttıracak.

FootBalance geliştirdiği inovatif ısı teknolojisi sayesinde, %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları kişiye 10 dakika içinde sunan alanında uzman bir markadır. Ayakkabılarınızı kişiselleştirir ve bunu yaparken ayakkabı numaranızı büyütmeniz gerekmez.  Ayakkabının ayağı çorap gibi sarmasına, medikal problemlerinize, günlük konforunuza vb. birçok probleme çözüm sunar.

Kadın ve erkeklerin anatomik ayak yapısına göre farklı olarak tasarlanmış FootBalance deri ortopedik tabanlıkları; kışlık ayakkabılarınızın içinde bile ortopedik yapısıyla ayağınızın rahat etmesine ve sağlıklı olmasına olanak sağlayacak.

Sizde kışa sağlıklı bir giriş yapmak istiyorsanız; FootBalance’ta ücretsiz ayak analizinizi mutlaka yaptırın!

Botlarını dönüştür! | FootBalance Türkiye Blog

Benzer içeriklerden ve tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin.

futbolcular için kişiye özel ortopedik tabanlık
Sağlıklı egzersizler için ortopedik destek ekipmanları
her adımda eşsiz destek ve konfor
HV3 Bunyon Destek
içe basma ve dışa basma problemleri
50 ülkede 1500 lokasyonda
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!