Alternate Text
Alternate Text

AF7
Ayak Bilek Desteği

Şişmiş ayak bilekleri, ağrılı ayak bilekleri ve benzer problemleri tedavi etmek için kullanılabilir. Ayrıca güçsüz ayak bileklerini stabilize eder, denge ve destek sağlayarak düşmeleri önlemeye yardımcı olur.

K-Zone® Teknolojisi (KZT®)

Kinesiyoloji bantlama tedavisinin faydalarını sağlayan tasarımı sayesinde ayağınızı doğal bir şekilde sarar, destekler.

Sıkıştırma Bölgeleri

1
Hafif Düzey Sıkıştırma
Yumuşak, konforlu kullanım
2
Orta Düzey Sıkıştırma
Venüz kan akışını arttırır ve destekler
3
Yüksek Düzey Sıkıştırma
Ayak bilek eklem kontrol ve desteği sağlar
4
Orta Düzey Sıkıştırma
Basıncı rahatlatan bölge
5
Yüksek Düzey Sıkıştırma
Sakatlıkları önlemek için ayak bileğini sabitleri kontrol eder
6
Orta Düzey Sıkıştırma
Ayak bilek kas, eklem ve bağları destekler
7
Hafif Düzey Sıkıştırma
Konfor ve ayağa mükemmel uyum için pürüzsüz, düz tasarım
Alternate Text

Hareket kısıtlığı olmaksızın dengeli bir basış!

Yüksek dirençli üretim bölgelerine sahip hipoalerjenik jel stabilizatör sistemi kullanan KZT, destekleyici eklem yapılarını sabitlemek ve güvenli hale getirmek için belirli alanlarda bir çemberleme etkisi yaratır.

Spor ve günlük aktivitelerinizde kullanabilirsiniz, her ayakkabınız ile mükemmel uyumlu.

K-Zone® Teknolojisi (KZT®) ile Kinesiyoloji bantlama tedavisinin faydalarını sağlayan tasarımı sayesinde ayağınızı doğal bir şekilde sarar, destekler.

Alternate Text

Ayak bileği sabitleme bölgesi

Ayak bileği sabitleme bölgesiç yüksek dirençli dokuma teknikleri kullanılarak “ayağın hareketsiz kalması " işlevini sağlar.  Ayak bileğini stabilize etmek için plastik veya metal bir çubuk kullanımını ortadan kaldırır ve bunun yerine destek için hem esnek hem de rijit bir yapı oluşturur.

Ayak bileğini sabitleyen bölgesi, çeşitli klinik bantlama tekniklerine benzer dikişsiz bir destek etkisi için yan yüzeyde bulunan Jel Sabitleyici Çubuk ile birleşen bir tasarıma sahiptir. .

Alternate Text

Yan yüzeyde jel yapı

Yan yüzeydeki destekleyici özelliğe sahip jel yapı ünitesi, Talus kemiğini ve orta tarsal eklemi sabitlerken, tamamen hareketsiz kalmasını da ortadan kaldırmak için tasarlanmış özel bir destektir. Bu yapı sayesinde güvenli olmayan bir basış hareketi nötralize edilmiş olurken, burkulmalara karşı da yanal stabilizasyon sağlar.

KZT® ile Compression Zone ® teknolojileri birleştirildiğinde, çoklu tip ayak bileği yaralanmasının önlenmesi için optimum konumlandırma elde edilir.

Alternate Text

K-Zone® Destek Teknolojisi (KZT®)

KZT®, kinesiyoloji bantlama tedavisinin faydalarını, bantlardan kaynaklanabilecek rahatsızlığı, maksimum konfor ile sağlayan, çığır açan bir tasarımdır.

Yüksek dirençli imalat bölgelerine sahip hipoalerjenik jel sabitleme sistemi kullanan KZT®, destekleyici eklem yapılarını sabitlemek ve güvenli hale getirmek için belirli alanlarda bir çemberleme tipi etkisi yaratır.

Sonuç , herhangi bir engelleme olmaksızın konforlu bir şekilde diz eklemini stabil tutmaktadır. 

Alternate Text

Sıkıştırma Bölgesi Teknolojisi®

OS1st® Base Layer Bracing ™ sistemi, tıbbi sınıf ortopedik desteğinin avantajlarını dereceli sıkıştırma gücü ile birleştiren Compression Zone Technology® ile güçlendirilmiştir.

Bölgeler  hafiften  sert desteğe  (10-15 mmHg ila 20-30 mmHg) kadar değişir ve her bölgenin kendine özgü tasarlanmış bir işlevi vardır.

Sıkıştırma bölgeleri yaralanmaları önlemeyi ve ağrıyı azaltmayı destekler.