/ ÜRÜNLER

SPOR VE GÜNLÜK KULLANIM

FootBalance’ın patentli ve yenilikçi teknolojisi, size özel şekillendirilen ortopedik tabanlıklardan uygun fiyata yararlanmanızı sağlıyor. FootBalance’ın %100 kişiye özel ürünleri için analiz merkezlerimizde sadece 10 dakikalık bir süre içerisinde komple bir ayak analizi yaptırarak, kişiye özel ortopedik tabanlıklara sahip olabilirsiniz.

MEDICAL

FootBalance ortopedik tabanlıklarındaki patentli dinamik çekirdek ayak kaslarını aktif tutmak üzere geri besleme yaparak ayak işlevlerini arttırır. Ayağınızın doğru ve doğal durması için esner. Ekstra destek veya açı düzeltmesi için farklı kama ve takviyelerle herkesin kişisel ihtiyaçlarına göre tabanlıklar hızlı ve doğru bir şekilde oluşturulur.

DERİ ORTOPEDİK

FootBalance deri ortopedik ayakkabı iç tabanlıkları, gündelik yaşamda kullandığınız her çeşit ayakkabıyı %100 size özel tasarlanmış, ekstra konforlu ortopedik ayakkabılara dönüştürüyor.

ORTOPEDİK TERLİK

FootBalance terlikleri %100 kişiye özel olarak şekillendirilmektedir. Sadece dakikalar içerisinde düz tabanlıklı modelden ayağınıza uyumlu köpüklü modellere dönüştürülerek size sağlık, destek ve rahatlık sağlar.