Daha iyi denge

Alternate Text

Ani güç patlaması ve hızlı hareketler

Tenis sakatlık oranının yüksek olduğu bir spordur. Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim genel vücut dizilimini ve verimliliği etkileyerek dengeyi, hızlı dönüş yapma becerisini, esnemeyi, raket savurmayı ve kontrolü kötü etkiler.

Tenis ani güç patlamasını, ayakların hızlı hareket etmesini, yere güçlü basmayı ve esneyebilme kabiliyeti gerektiren bir spordur. Ayaklardaki yanlış dizilim bir oyuncunun dayanma gücünü ve darbe emme kabiliyetini düşürür.

Alternate Text

Oyununa odaklan!

FootBalance, 100% Impact ortopedik tabanlıklarını kort sporlarına özel olarak geliştirdi. Darbelere karşı olağanüstü koruma sağlayan, rahat, esnek ve hafif PORON® XRD™, yüksek gerilim oranlarında darbeye maruz kaldığında enerjinin %90’ından fazlasını emer. İhtiyacınız olan denge ve stabiliteyi sağlar ve sakatlıkları önler. Zemine güvenle basmanıza destek olur.

FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları, tenis ayakkabılarınız ile mükemmel uyum sağlar, ayağınızı bir çorap gibi sarar.

Tenis için ürünler

%100 BALANCE

%100 BALANCE

Yüksek darbeli aktiviteler için ideal, her aktivitede konforlu destek ve koruma

Yastıklama2 Sertlik1 Ölçüler34 - 52

ürün detay

%100 IMPACT

%100 IMPACT

Ayakları yüksek darbeye maruz bırakan aktiviteler için mükemmel çözüm

Yastıklama3 Sertlik2 Ölçüler36-52

ürün detay

QUICKFIT BALANCE

QUICKFIT BALANCE

Standard genişlikte ayakkabılar için.
Farklı fitness, spor aktiviteleri ve günlük kullanım için harika bir çözüm.

Yastıklama2 Sertlik2 Ölçüler36-48

ürün detay satın al

ES3 Performans Dirsek Koruyucu

ES3 Performans Dirsek Koruyucu

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. Katlanmaz ve kaymaz. 3 farklı bölgede sıkıştırma özelliği ile baskı sağlar, sağlıklı kan dolaşımına destek verir.

ürün detay satın al

ES6 Dirsek Desteği

ES6 Dirsek Desteği

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. 6 farklı bölgede farklı seviyelerde sıkıştırma sağlayan Compression Zone Technology ile üretilmiştir. Farklı baskı alanları kan dolaşımına destek verir, toparlanma sürecini hızlandırır. Dirsek ve tendonları destekler, performansınıza katkıda bulunur

ürün detay satın al

AS6 Performans Kol Desteği

AS6 Performans Kol Desteği

Büyük kas ve tendon gruplarına medikal seviyede destek sağlar. 6 farklı bölgede, farklı basınç alanları ile kan dolaşımı hızlandırır. Bu teknolojisi sayesinde toparlanma süreci kısalır. Yorgunluk hissiyatı azalır ve performans artar.

ürün detay satın al

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!