Maksimum kontrol

Alternate Text

Ekstrem sporlar ve ayaklarımız

Snowboard, kayak, hokey, buz pateni gibi kış sporları yapmak, ihtiyaç duyulan denge, kontrol ve dayanıklılık riçin ahat ve ayağa tam oturan botlar kullanmayı zorunlu kılar.

Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim vücudun genel duruşunu ve verimliliği etkiler.  Denge, ayaklar üzerine yük aktarımı, kontrol ve kondisyon gücünü olumsuz etkiler. Ayağın altında stabil bir platform olmadığında, dengeli bir duruş sağlamak ve bu duruşu korumak zordur. Kenar basış kontrolü daha zordur ve dönüşler daha az verimlidir. Ayak uygun desteklenmediğinde, her bir dönüşün kuvvetiyle ayak kemeri çöker, boşa güç harcanır ve hassasiyet azalır. Ayaklar, diz, kalça ve omur zorlanır.

Genellikle, kayakçılar, ayaklarını rahatsız edecek derecede sıkan botlar seçerek hassasiyet ve kontrolü artırmaya çalışırlar. Ayaklar kötü desteklendiğinde, bu olay, hem kan dolaşımını daha fazla kısıtlar, hem de ayak tabanında gerçekleşen çökmeyi ve ağrılı basınç noktalarını artırarak durumu daha da kötüleştirir.

Alternate Text

Maksimum performans artışı...

FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları, her bir dönüşte daha iyi bir stabilite, kontrol ve hassasiyet sağlamanız için ayaklarınızı doğru dizilimde destekler. En düşük hacimli botlarınız ile dahi mükemmel uyumludur.

Kişiye özel ortopedik destek ile vücudunuz daha verimli çalışır; stres ve aşırı kullanmaya bağlı sakatlık riskini azaltır. Daha kolay ve daha kontrollü dönüşler için sağa veya sola eğildiğinizde, gücü düzgün bir şekilde yönlendirebilirsiniz. 

Zemine vücut yükünüzü doğru ve dengeli aktarırsınız. Yanlış yüklenmelere bağlı sakatlıkları ve eklemlerin erken aşınmasını önlerken, enerjinizi de muhafaza edersiniz. Ayak kemerleriniz çökmez ve ayak dengeniz iyileşir. 

Ayaklardaki kan dolaşımı iyileşir; ayaklardaki yorgunluk ve uyuşma azalır. Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen ortopedik tabanlıklar üstün rahatlık, stabilite ve kontrol sağlamak için kış sporları botlarını size özel kişiselleştirir.

Kış Sporları; Kayak, SnowBoard, Buz Pateni için ürünler

%100 CONTROL

%100 CONTROL

Sadece 41 gr. ağırlığı ile hız ve performansın esas olduğu sporlar için harika

Yastıklama1 Sertlik2 Ölçüler34-48

ürün detay

QUICKFIT CONTROL

QUICKFIT CONTROL

Futbol kramponları, bisiklet ayakkabıları ve kayak botları gibi çok düşük hacimli ve dar formlu ayakkabılar ile mükemmel uyum

Yastıklama1 Sertlik3 Ölçüler35-48

ürün detay satın al

FS4 Plantar Fasiit Çorap

FS4 Plantar Fasiit Çorap

Ayak yapısını güçlendiren ve Plantar fasya ile beraber, aşırı kullanım yaralanmalarını önleyen tıbbi sınıf teknik bir performans çorabıdır.

ürün detay satın al

FS4+ Compression Destek Çorap

FS4+ Compression Destek Çorap

Ayak ve bacak yapısını güçlendiren ve aşırı kullanım yaralanmalarını önleyen performans koşu ve rehabilitasyon çorabıdır.

ürün detay satın al

AF7 Ayak Bilek Desteği

AF7 Ayak Bilek Desteği

Şişmiş ayak bilekleri, ağrılı ayak bilekleri ve benzer problemleri tedavi etmek için kullanılabilir. Ayrıca güçsüz ayak bileklerini stabilize eder, denge ve destek sağlayarak düşmeleri önlemeye yardımcı olur.

ürün detay satın al

KS7 Performans Diz Koruyucu

KS7 Performans Diz Koruyucu

Performans ve medikal diz desteği, diz ağrısı ve yaralanmalara eğilimli sporcular ve sedanter bireyler için mükemmeldir. Sıkıştırma Bölgesi Teknolojisi® sayesinde, diz ağrısı ve ödemi tedavi etmeye ve önlemeye yardımcı olan tıbbi sınıf ortopedik diz desteği sağlar.

ürün detay satın al

ES3 Performans Dirsek Koruyucu

ES3 Performans Dirsek Koruyucu

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. Katlanmaz ve kaymaz. 3 farklı bölgede sıkıştırma özelliği ile baskı sağlar, sağlıklı kan dolaşımına destek verir.

ürün detay satın al

ES6 Dirsek Desteği

ES6 Dirsek Desteği

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. 6 farklı bölgede farklı seviyelerde sıkıştırma sağlayan Compression Zone Technology ile üretilmiştir. Farklı baskı alanları kan dolaşımına destek verir, toparlanma sürecini hızlandırır. Dirsek ve tendonları destekler, performansınıza katkıda bulunur

ürün detay satın al

WS6 Performans Bilek Koruyucu

WS6 Performans Bilek Koruyucu

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. K-Zone Teknoloji ile kinesiyo bant etkisi sağlar, bileğinize destek olur. İnce yapısı ile giysilerinizin altında da rahatça kullanabilirsiniz. Rahatça giyilir ve çıkarılır. Çok rahat ve kullanışlıdır.

ürün detay satın al

CS6 Performans Kalf Koruyucu

CS6 Performans Kalf Koruyucu

Kalfin titreşimden doğan etkileri azaltır, aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırır, kan dolaşımını beraberinde kalf bölgesinde dolaşımı arttırır, medikal seviyede destek ve konfor sunar.

ürün detay satın al

AS6 Performans Kol Desteği

AS6 Performans Kol Desteği

Büyük kas ve tendon gruplarına medikal seviyede destek sağlar. 6 farklı bölgede, farklı basınç alanları ile kan dolaşımı hızlandırır. Bu teknolojisi sayesinde toparlanma süreci kısalır. Yorgunluk hissiyatı azalır ve performans artar.

ürün detay satın al

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!