Daha iyi Performans

Alternate Text

Futbol ve ayaklarımız

Futbol, ayaklarınız ve ayak bilekleriniz için zorlayıcıdır. Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim genel vücut dizilimini ve verimliliği etkileyerek kondisyonu, kontrol ve stabiliteyi olumsuz etkiler.

Ayak düzgün desteklenmediğinde, ayaklar içe doğru dönerek, şut atarken ayaklarınızın “pes etmesine”; güç, doğruluk ve top kontrol kabiliyetinin azalmasına neden olur. Depar sırasında ve yönünüzü ani ve hızlı değiştirdiğinizde, güç yanlış biçimde yere yönlendirilir ve enerjinizi boşa harcar.

Bir oyuncu maç sırasında yaklaşık 10 km veya daha fazla mesafe koşar. Her adımın vücutta yarattığı darbenin etkisi kendi vücut ağırlığının üç ilâ beş katına eşittir. Yanlış dizilimdeki ayaklar, bu darbenin büyük bir kısmını vücudun geri kalanına aktararak  ayak, ayak bileği, aşil, diz, kalça ve beldeki kas gerginliğini artırır. Bu durum zamanla strese bağlı sakatlanmalara, eklem yüzeylerinin aşınmasına ve ağrıya sebep olabilir.

Alternate Text

Yüksek enerjini koru...

FootBalance 100%  kişiye özel ortopedik tabanlıkları dayanıklılık ve stabilitenin daha iyi olması, darbelerin daha iyi emilmesi ve topun daha iyi kontrol edilmesi için biyomekanik verimliliği iyileştirmenize yardım etmek amacıyla ayaklarınızı düzgün destekler.

FootBalance 100% Control çok düşük iç hacimli futbol kramponları için özel olarak tasarlanmıştır, yalnızca 41 gr. ağırlığındadır. Her ayakkabınız ile mükemmel uyumludur, ayağınızı bir çorap gibi sarar, kişiye özel destek ve eşsiz konfor sunar.

FootBalance kişiye özel ortopedik tabanlıkları ile kramponlarını sana özel hale getir, en iyi performansını göster!

Futbol için ürünler

%100 CONTROL

%100 CONTROL

Sadece 41 gr. ağırlığı ile hız ve performansın esas olduğu sporlar için harika

Yastıklama1 Sertlik2 Ölçüler34-48

ürün detay

QUICKFIT CONTROL

QUICKFIT CONTROL

Futbol kramponları, bisiklet ayakkabıları ve kayak botları gibi çok düşük hacimli ve dar formlu ayakkabılar ile mükemmel uyum

Yastıklama1 Sertlik3 Ölçüler35-48

ürün detay satın al

KS7 Performans Diz Koruyucu

KS7 Performans Diz Koruyucu

Performans ve medikal diz desteği, diz ağrısı ve yaralanmalara eğilimli sporcular ve sedanter bireyler için mükemmeldir. Sıkıştırma Bölgesi Teknolojisi® sayesinde, diz ağrısı ve ödemi tedavi etmeye ve önlemeye yardımcı olan tıbbi sınıf ortopedik diz desteği sağlar.

ürün detay satın al

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!