Her pedalda eşsiz destek

Alternate Text

Bisiklet ve Ayaklarınız

Bisiklette güç ve kontrolünüzü, ayaklarınız ve pedallar arasındaki etkileşimin ne kadar iyi olduğu belirler. 

Bisiklet sürerken, dakikada 80-100 kez pedal çevirirsiniz. Her pedal indirişinizde desteklenmeyen ayak kemeri çökerek güç transferi ve verimliliği düşürür.

Kalça ve dizler içe doğru dönerek yanlış vücut formuna, kalça ve sırt ağrısına ve daha fazla güç kaybına sebep olur. Bu durum, saatte 3.600 ilâ 5.400’den fazla pedal vuruşunda, ayak bileklerinde, dizlerde ve kalçada yinelenen strese, ağrıya ve eklemlerin erken aşınmasına neden olur.

Alternate Text

Ortopedik Tabanlık Neden Kullanılmalıdır?

FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları sürüş sırasında daha iyi güç transferi ve verimlilik için ayaklarınızı düzgün biçimde destekler.

Ayaklarınız düzgün desteklendiğinde ve düzgün dizilim sağlandığında, vücut mekaniğiniz iyileşir. Genel vücut dizilimi ve formu daha verimli hâle gelir, strese bağlı sakatlıkları ve eklemlerin erken aşınmasını önlerken, enerjinizi de muhafaza eder. Ayak kemerleriniz çökmez ve ön ayak dengeniz iyileşir. Ayaklar üzerindeki gereksiz baskı azalarak daha iyi ve daha uzun bir sürüş keyfi için kan dolaşımını kolaylaştırır.

Kişiye özel ortopedik tabanlıklar gereğinden küçük pedal kilitlerine ihtiyaç duymaksızın pedalla teması artırır ve sıçramaları azaltır. Pedallara maksimum güç uygulamanızı sağlayacak sertlik ve tutulumu elde edersiniz.

Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen FootBalance kişiye özel ortopedik tabanlıkları, üstün rahatlık ve performans sunar. En dar hacimli bisiklet ayakkabılarınızla dahi yalnızca 41 gr. ağırlığı ile mükemmel uyum sağlar.

Bisiklet için ürünler

%100 CONTROL

%100 CONTROL

Sadece 41 gr. ağırlığı ile hız ve performansın esas olduğu sporlar için harika

Yastıklama1 Sertlik2 Ölçüler34-48

ürün detay

QUICKFIT CONTROL

QUICKFIT CONTROL

Futbol kramponları, bisiklet ayakkabıları ve kayak botları gibi çok düşük hacimli ve dar formlu ayakkabılar ile mükemmel uyum

Yastıklama1 Sertlik3 Ölçüler35-48

ürün detay satın al

KS7 Performans Diz Koruyucu

KS7 Performans Diz Koruyucu

Performans ve medikal diz desteği, diz ağrısı ve yaralanmalara eğilimli sporcular ve sedanter bireyler için mükemmeldir. Sıkıştırma Bölgesi Teknolojisi® sayesinde, diz ağrısı ve ödemi tedavi etmeye ve önlemeye yardımcı olan tıbbi sınıf ortopedik diz desteği sağlar.

ürün detay satın al

ES3 Performans Dirsek Koruyucu

ES3 Performans Dirsek Koruyucu

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. Katlanmaz ve kaymaz. 3 farklı bölgede sıkıştırma özelliği ile baskı sağlar, sağlıklı kan dolaşımına destek verir.

ürün detay satın al

ES6 Dirsek Desteği

ES6 Dirsek Desteği

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. 6 farklı bölgede farklı seviyelerde sıkıştırma sağlayan Compression Zone Technology ile üretilmiştir. Farklı baskı alanları kan dolaşımına destek verir, toparlanma sürecini hızlandırır. Dirsek ve tendonları destekler, performansınıza katkıda bulunur

ürün detay satın al

WS6 Performans Bilek Koruyucu

WS6 Performans Bilek Koruyucu

Medikal seviyede ortopedik destek sağlar. K-Zone Teknoloji ile kinesiyo bant etkisi sağlar, bileğinize destek olur. İnce yapısı ile giysilerinizin altında da rahatça kullanabilirsiniz. Rahatça giyilir ve çıkarılır. Çok rahat ve kullanışlıdır.

ürün detay satın al

CS6 Performans Kalf Koruyucu

CS6 Performans Kalf Koruyucu

Kalfin titreşimden doğan etkileri azaltır, aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırır, kan dolaşımını beraberinde kalf bölgesinde dolaşımı arttırır, medikal seviyede destek ve konfor sunar.

ürün detay satın al

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!