Sürdürülebilir Performans

Eğlenceli Performans

Sağlıklı Performans

Alternate Text

Koşu

Koşu esnasında doğru ve verimli bir adım atma şekli yakalamak ve bu şekli koruyabilmek sağlığınızı, performansınızı ve bu spordan uzun süre keyif almanızı önemli ölçüde etkiler.

devamı
Alternate Text

Yürüyüş

Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları üstün rahatlık, destek ve performans sağlar, yürüyüş ayakkabılarınızı sizin için kişiselleştirir.

devamı
Alternate Text

Fitness ve CrossFit

Fitness ve CrossFit sporcuları yoğun ayak, diz, kalça ve omur hareketlerine, ani ve patlayıcı güç kullanımına ve aşırı yük altına girerler. Postür yapınız, denge ve stabiliteniz de eksiklik sizi sakatlık riskine sokar.

devamı
Alternate Text

Tenis

Tenis sakatlık oranının yüksek olduğu bir spordur. Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim genel vücut dizilimini ve verimliliği etkileyerek dengeyi, hızlı dönüş yapma becerisini, esnemeyi, raket savurmayı ve kontrolü kötü etkiler.

devamı
Alternate Text

Bisiklet

Bisiklette güç ve kontrolünüzü, ayaklarınız ve pedallar arasındaki etkileşimin ne kadar iyi olduğu belirler. FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları sürüş sırasında daha iyi güç transferi ve verimlilik için ayaklarınızı düzgün biçimde destekler.

devamı
Alternate Text

Basketbol

Basketbol iddialı sıçrayışlar, hızlı hareketler ve ani duruşlarla doludur ve bu durum, sakatlık riskinin yüksek olduğu anlamına gelir. Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim vücudun genel duruşunu, denge ve verimliliği olumsuz etkiller. Oyuncunun sıçrama gücünü, darbe emme kabiliyetini ve stabilitesini zayıflatır.

devamı
Alternate Text

Futbol

Futbol, ayaklarınız ve ayak bilekleriniz için zorlayıcıdır. FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları dayanıklılık ve stabilitenin daha iyi olması, darbelerin daha iyi emilmesi ve topun daha iyi kontrol edilmesi için biyomekanik verimliliği iyileştirmenize yardım etmek amacıyla ayaklarınızı düzgün destekler.

devamı
Alternate Text

Kış Sporları; Kayak, SnowBoard, Buz Pateni

Snowboard, kayak, hokey, buz pateni gibi kış sporları yapmak, ihtiyaç duyulan denge, kontrol ve dayanıklılık riçin ahat ve ayağa tam oturan botlar kullanmayı zorunlu kılar.

devamı
Alternate Text

Golf

Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları, golf ayakkabılarınızı ayaklarına tam oturacak, rahatlık sağlayacak ve destekleyecek şekilde ihtiyaçlarınıza göre tasarlar. Ayaklarınız ve dengeniz için endişelenmediğinizde, oyununuza daha iyi konsantre olabilirsiniz!

devamı
Alternate Text

Doğa Sporları, Hiking, Dağcılık

Yürüyüş sırasında, özellikle de yolunuzdaki engelleri aşarken, ayaklarınızın farklı arazilerde yere basmaya bağlı darbeyi emmesi gerekir. Yanlış dizilimdeki ayaklarla uzun mesafelerde yürüyüş yapmak strese bağlı sakatlıklara, ağrıya ve eklemlerin çok fazla aşınmasına neden olabilir.

devamı
Alternate Text

Voleybol

Voleybol ani güç patlamasını, iddalı sıçrayışları, ayakların hızlı hareket etmesini, yere güçlü basmayı ve topu rakibe geri göndermek için dönme ve esneme kabiliyeti gerektiren bir spordur.

devamı
Alternate Text

Hentbol

Hentbol ani güç patlamasını, ayakların hızlı hareket etmesini, yere güçlü basmayı ve dönme ve esneme kabiliyeti gerektiren bir spordur. Ayaklardaki yanlış dizilim oyuncunun dengesini ve darbe emme kabiliyetini düşürür.

devamı
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!