FootBalance çözüm ortağı ol!

OS1st giyilebilir destek ekipmanları

Ayak Sağlığında Profesyonel Çözüm: Sadece 10 dakika içinde ayak analizi yapabilir ve merkezinizde %100 kişiye özel ortopedik tabanlık şekillendirebilirsiniz.

Alternate Text

FootBalance konsepti ve sistemi; hastanın bulunduğu merkezde, sadece 10 dakika içinde ayak analizi yapar ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlığı ısı altında şekillendirir. Hasta tabanlığı ile beraber merkezinizden ayrılır.

Kimler FootBalance Konseptini Merkezlerine Almalıdır?
İş ortaklarımız; Fizik Tedavi Merkezleri, Ortez Protez Merkezleri, Hastaneler, Ortopedi ve Fiziksel Rehabilitasyon Klinikleri, Sporcu Sağlığı Merkezleri, Ayak Sağlığı Merkezleri, ilgili hekimler fizyoterapistler ve podologlardır. FootBalance kioskumuz bu merkezlerde kuruludur. Sağlık uzmanları sistemin işleyişi ve tabanlığın oluşturulması konusunda eğitimlidir.

FootBalance Medical konsepti, ortopedik tabanlığın şekillendirilmesini ve ayak analizleri için gereken tüm ekipmanları, kamaları, dolgu maddelerini ve eğitimleri kapsar. Hasta ilişkisini desteklemek için gereken tüketici bilgi materyalleri de dahildir. FootBalance Medical konseptini kuruluşunuzun bünyesine katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FootBalance Medikal Konsepti Sağlık Merkezlerine ne fayda sağlar?

  • FootBalance; basış ve yanlış basış postüründen etkilenen bilek, diz, kalça ve omurga bölgelerine %100 kişiye özel ortopedik tabanlık ile eşsiz çözüm sunar
  • Bilgisayar destekli ayak analizi ve ısı altında tabanlığın hazırlanması sadece 10 dk. lık bir süre içinde gerçekleşir. Hasta tabanlığı ile beraber merkezden ayrılır.
  • İlgili merkez rekabette kendini farklılaştırır. Hasta memnuniyeti artar. Hasta takibi kolaylaşır.
  • Ekonomik olarak yeni bir gelir elde eder.

İspatlanmış

Alternate Text

Bilimsel olarak kanıtlanmış hizmet ve ürünlerle dünyada 2.000 nin üzerinde merkezde

Etkili

Alternate Text

Sadece 10 dakika içinde ayak analizi ve kişiye özel ortopedik tabanlık

Düşük Maliyetli

Alternate Text

6 ay içerisinde yatırımın geri dönüşü

Uygun Fiyat

Alternate Text

Hastalar ve müşteriler için uygun fiyat

Ortopedik Tabanlıkların Teknik Özellikleri

1. Dayanıklı, anti bakteriyel özel yüzey kaplama

2. Rahat ve konfor için özel şok emen yüzey

3. Patentli, esneyebilen, dinamik ark destek çekirdeği

4. Yüksek dayanıklı alt taban kaplama

5. Medikal, günlük kullanım ve Spor&ve sporculara özel farklı yastıklama ve sertlik derecelerinde 9 farklı tabanlık.

6. Tabanlıklar ısı altında defalarca şekillenebilir.

7. Tabanlıklar dinamiktir. Esneyebilir. Hastaya büyük konfor verir.

8. Tabanlıklar ayakkabılarınız ile mükemmel uyum sağlar. Ayakkabı numaranızı büyütmez.

Alternate Text

Eşsiz FootBalance teknolojisi ile 10 dakika içinde eşsiz tabanlıklar!

Alternate Text

FootBalance iş ortakları ne düşünüyor?

Fzt.Gülşah Başandaç PT Academy

PT Academy

‘En büyük yatırım insanın kendisine olan yatırımdır’ prensibiyle PT Academy kuruluşundan itibaren insanı ön plana alarak güncel, sportif ve kaliteli hizmet vermeyi amaçladık. Başarıya giden bu yolda sporcularımıza önereceğimiz her türlü medikal ürün, sporcularımızın memnuniyeti açısından bizler için her zaman çok önemli oldu.

Kişiye özgü tabanlık yaptırmanın artık yük olmadığı ve kişinin ayak yapısını ekranda somut görseller ile görmesi olayın bilimselliğini kanıtlarken kişinin hayat standartlarını yükseltmesini kolay hale getirir oldu. Ürünü ekibimizdeki farklı branşlarda spor yapan fizyoterapistlerimiz tarafından da deneyimleyip test ettik. Güncellenen tabanlıklar her geçen gün ihtiyaçlarımızı giderir şekilde tasarlandığı için rehabilitasyonun ayrılmaz bir parçası haline geliyor.

Bu pratik, kaliteli ve faydalı hizmeti servis eden FootBalance markasını, sağlık ve spor alanında çalışan meslektaşlarımıza ve sporcularımıza önermeye devam edeceğiz. Teşekkürler FootBalance.

Fzt.Gülşah Başandaç
Göztepe/İstanbul

ABS Holistik Sağlık

ABS Holistik Sağlık

Türkiye’de fonksiyonel fizyoterapi ve bütüncül sağlık alanında hizmet veren az sayıda merkezlerden biriyiz. Misyon ve vizyonumuzun gerekliliği olan bütüncül ve fonksiyonel yaklaşımda doğru vücut dizilimini hastalarımıza daha iyi nasıl sunabiliriz diye araştırmalar yaparken FootBalance ailesi ile yolumuz kesişti. Medikal ortopedik tabanlık kullanımı ve analizi konusundaki; pratikliği, hızı ve hastalar için kullanım kolaylığı bizleri tercih eden hastalarımızı ve merkez ekibimizi ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Sunmuş olduğu tabanlıkların çeşitliliği, özellikle tedavi süreçlerinde bize ve hastalarımıza büyük fayda sağlamaktadır.

Gönül rahatlığı ile sizlere, FooBalance ürün ve sistemlerini tavsiye ederiz.

Uzm. Fzt. Ahmet Burak Sezgin
Bakırköy/İstanbul

Prof.Dr.Tahsin Beyzadeoğlu Beyzadeoğlu Klinik ve Sportomed Fulya

Beyzadeoğlu Klinik ve Sportomed Fulya

FootBalance’ın kiosku taban ve ayak postür analizi yapmamıza yardımcı olduğundan, merkezimizin önceliklerinden olan bütüncül yaklaşımımızı desteklemektedir.

10 dakika gibi kısa bir sürede doğru ve etkili kişiye özel tabanlık imkânı sağlamaktadır.

Merkezimize danışan hasta grupları her yaştan gerek amatör ya da profesyonel sporla uğraşanlar gerekse sedanter bireylerden oluşmaktadır. Bu sistem bize böylesine geniş bir kitleye hizmet sunabilmemizi sağlamaktadır.

FootBalance’ın içerdiği yüksek teknoloji ile hastalarımızın ayak ve taban postür analizleriUzman Fizyoterapistlerimiz ile değerlendirilmekte ve danışanlarımıza gerekli bilgileri aktarabilmekteyiz.

Değerlendirmeler ışığında ayak problemlerine özel olarak üretilmiş kişiye özel ortopedik tabanlıklar, terlikler şekillendirebilmemize imkân sağlamaktadır. Ayrıca bacak boyu kısalıkları, X ya da O bacak gibi deformitelere uygun olarak üretilmiş kama uygulamaları yapmamıza olanak sağlamaktadır.

Yüksek teknoloji termoplastik hammaddesi sayesinde tekrar tekrar ısı altında şekillendirme olanağı sunmaktadır.

Hastalarımızın FootBalance ürünleri ile ilk buluşmalarından itibaren sık duyduğumuz yorumların en başında ürünlerin yüksek konfor içerdiği ve her ayakkabı ile uyumlu olmasıydı.

Hasta takibinin devamlılığı adına FootBalance sistemlerini aktif bir şekilde kullanmaktayız.

FootBalance sistemleri, sağlık merkezlerinin rekabette kendilerini farklılaştırabilme olanağı sağlar.

Bütüncül yaklaşan, yaralanmalardan koruyucu konsepti benimseyen, tedavilerinin bir parçası olarak kullanan, farklı bakış açısı kazanmak isteyen sağlık merkezlerine bu imkânları size sağlayabilecek olan yüksek teknolojik ürünleri ve kişiye özel tabanları ile FootBalance’ ı tavsiye ederiz.

Prof.Dr.Tahsin Beyzadeoğlu

Ata Ortopedi Ortez ve Protez Merkezi

Ata Ortopedi Ortez ve Protez Merkezi

Footbalance, kendini daima yenileyip geliştiren ve üzerine koyduğu her bilgi ve yeniliği hız kaybetmeden ailenin diğer üyelerine ulaştıran bir marka. Bu sayede bizler de onların sunduğu yenilikleri kendi bünyemizde kullanarak daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Merkezimize gelen hastaların tüm beklentilerini karşılayabilecek ve amaca yönelik uygulama yapabileceğimiz donanımı bizlere sunmaktadır. Özellikle Footbalance Podoskop sayesinde hastalara analiz yaparken doğrudan görsel feedback ile durumlarını daha iyi anlatabilmekte ve yine sistemin bizlere sunduğu ekstra görseller ile hastaların sorduğu soruları görsellerle destekleyerek açıklayabilmekteyiz. Bizler sistemi kullananlar olarak oldukça memnunuz.

FootBalance sayesinde '10 dakika içinde ayak analizi ve %100 kişiye özel tabanlık' hazırlayabiliyoruz. Tabanlık uygulamasından sonra ise çoğunlukla "daha önce hiç doğru basmamışım", "çok rahatım" gibi anlık geri dönüşler alıyoruz.

Değinmeden geçmek istemediğim bir konu, hastaların en çok ve hatta ilk sorduğu sorulardan birisi şu:
- Ayakkabılarımı büyütmek veya değiştirmek zorunda mıyım?
- Hayır değilsiniz. Çünkü tabanlıklar hemen hemen hertürlü ayakkabı ile uyum sağlamakta ve ayakkabıdan ayakkabıya transferi kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Footbalance ürün çeşitliliği bizlere kişinin ayak yapısına, yaptığı spora, giydiği ayakkabı tarzına göre kişi için en doğru tabanlık modelinini seçmemize olanak sunmaktadır. Bütün bu doğru açıklama, analiz ve uygulamalar ile hastalar aldıkları üründen şüphe duymamakta ve memnuniyet seviyesi çok yüksek olmaktadır.

Footbalance ailesinin bir ferdi olmaktan mutluluk duyduğumuzu özellikle belirtmek ister, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Devrim Şentürk - Fzt.İbrahim Bulut
Denizli

Eren Ortopedi Ortez Protez Merkezi

Eren Ortopedi Ortez Protez Merkezi

Footbalance, atölyemizde hayatımıza girdiğinden beri bize birçok konuda fayda sağladı. Özellikle, hastaya bilgisayar ortamında yapılan ayak analizi ile hastanın durumunu daha rahat anlatmamıza ve anlamasına imkan sağladı. Tabanlık gerekli görüldüğünde ise 10 dakika içerisinde tabanlığı teslim edebilmek hem bize hem de hastaya zaman konusunda büyük avantaj sağladı.

FootBalance, hastanın ayak ve basış problemine özel Medikal, günlük kullanım ve spor kategorileri gibi farklı ihtiyaçlara özel tabanlık seçim imkanı sunuyor. Tabanlıklar ayakkabı numarasını büyütmüyor. Tabanlıklar dinamik yapıda olduğu için esneyebilir ve bu hastaya büyük konfor hissiyatı veriyor. Ayrıca tabanlıklara ısı altında istediğimiz her düzeltmeyi yapabiliriz bu da hizmet kalitemizi arttırmada büyük etken oldu. Bu hizmetleri sadece 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sunmamız, hastalarımıza verdiğimiz servis kalitemizi çok arttırdı. Tabanlık yapmış olduğumuz hastaların gerek tekrar ziyaretimize gelerek gerekse de telefon ederek teşekkür etmeleri bizi memnun etmekle birlikte motivasyonumuzu da arttırdı.

Bu yaşadıklarımızın memnuniyetiyle ile yeni bir adreste ikinci FootBalance analiz merkezimizi açtık. Hem firmanın sunmuş olduğu hizmet kalitesi, hem ürünlerin hastalar ve sağlık personelleri tarafından çok beğenilmesi nedeniyle, kişiye özel ortopedik tabanlık hizmeti vermek isteyen merkezlerin kesinlikle Footbalance’ı tercih etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Ersoy/Canan Eren
Sakarya

Alternate Text

Clinic Athletic

Clinic Athletic; her türlü spor branşlarındaki elit ve amatör sporculara, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam adına hayatına hareket katmak isteyen tüm bireylere hizmet vermektedir. Clinic Athletic uzman ekibi eşliğinde bireylerin iyi hal durumunu sağlar, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri adına profesyonel ölçme ve değerlendirmeler sonrasında bireye özgün programları planlar ve uygular. Alanında uzman kadrosunun birçok yurt içi ve yurt dışı deneyimleri ve tecrübelerine dayanarak bireyin iyi hal durumunu sağlamak adına bütüncül, modern tıp ve holistik yaklaşımlar sağlanmaktadır. Clinic Athletic ekibi atletlerin ve bireylerin iyi hal durumunu sağlamak ve sürdürmek için gerekli alanında profesyonel iş ortakları ile iş birliği yapmaktadır. Clinic athletic sporcu ve omurga sağlığında birçok yenilikçi ilklere imza atmış ve atmakta olan bir kuruuştur. Bu süreçte iş ortakları ile benzer vizyon ve misyon ile ilerlemeyi amaç edinmiştir. Footbalance iş ortaklığı gerçekleştirdiğimiz sektöründeki öncü kurumların başında yer almaktadır. Gerek danışan memnuniyeti gerekse çözüm konusundaki hızlı yanıtları ile uzun süredir süren birlikteliğimizin uzun süre daha devam etmesini temenni etmekteyiz. Özellikle alanındaki hakimiyeti ve ürün kalitesi konusunda öncü firmalardan olan Footbalance ile çözüm ortaklığımız süresince hiçbir sorunun çözümsüz kalmaması ve danışan memnuniyeti bizim için oldukça önemli bir done olmuştur. Bu desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Alternate Text

ON BRANDS TEKSTİL VE TİCARET A.Ş.

Esentepe Mahallesi, Atom Sokak No:20, Kanyon Apt. Kat:3 Daire:5
34394 ŞİŞLİ/ İSTANBUL

+(90) 212 325 88 51 - [email protected]