OS1st giyilebilir destek ekipmanları

OS1st giyilebilir destek ekipmanları

OS1st NEDİR?

Belli bir amaca yönelik çorap ve özel olarak sıkıştırılmış destekleyici ekipman üreten Amerika menşeli bir şirket olan OS1st, 2008 yılından bu yana “Ağrıyı azaltma ve insanları aktif tutma” misyonu ile sağlık ve performans için yüksek teknoloji ürünleri geliştirmektedir.

OS1st, uzun bir “İLK” listesi anlamına gelir:

  • “İLK” Patentli Plantar Fasiit Çorabı
  • “İLK” Sıkıştırma teknolojisini bir spor destek yöntemi olarak kullanan marka
  • “İLK” Plantar Fasiit için tıbbi kompresyon tedavisi kullanan marka
  • “İLK” Tenisçi/Golfçü dirseği için tıbbi kompresyon terapisi kullanan marka
  • “İLK” Karpal Tünel sendromu için tıbbi kompresyon terapisi kullanan marka
  • “İLK” Aşil Tendinit rahatsızlığı için tıbbi kompresyon terapisi kullanan marka
  • “İLK” Ayak, Ayak Parmağı, ayak bileği, diz, kalf, dirsek ve bilek için tıbbi kompresyon terapisi kullanan marka

OS1st Farkı Nedir?

OS1st Brace Layer System, eklem ve kas destekleri üretmek için yeni bir teknolojidir.

Bu teknoloji, ultra ince, nem emici elyafları ve patentli Sıkıştırma Bölgesi Teknolojisi ile bugün piyasada sunulan tüm ürünlerin ötesine geçmektedir. OS1st’in ilk destekleme ürünleri arasında ayak, ayak bileği, baldır, diz hatta kollar ve bilekler bulunur. OS1st ürünlerinde kullanılan CZT®, en zorlu yarış zorluklarında bile sizinle birlikte hareket eden ve yerinde mükemmel şekilde duran süper güçlü ikinci katman kas ve bağlar gibi işlev görür.

Kompresyon Teknolojisinin Faydaları

Ağrı Azaltıcı

Tüm OS1st medikal destek ürünleri, ağrı önlemeye yardımcı olmak için tıbbi düzeyde destek sağlar. Patentli Compression Zone Technology sayesinde sporcuların recovery döneminde (sakatlık sonrası iyileşme) ağrı azaltmasına ve kan dolaşımını arttırarak iyileşmesine destek verir.

Dolaşıma Etkisi

Performans Kompresyon Destek ürünleri özel tasarımı sayesinde etkin kan dolaşım desteği sağlar. Diğer destek ürünlerine göre oldukça hafiftir ve kullanımı kolaydır. OS1st kompresyon destek ürünleri desteklediği bölgenin sürekli doğru açılarda kalmasına olanak sağlar.

Kolay Uyum

Tüm OS1st destek ürünleri, ince yapısı ve mobiliteye engel olmaması ile kolay uyum sağlar. Üç farklı kompresyon seviyesi, bölgelere göre özel olarak tasarlanmıştır. Konforlu ve etkilidir. Destek ürünleri her anınızda tüm kıyafetlerin altına giyilebilir.

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!