FootBalance %100 ile QuickFit Tabanlıkları arasındaki fark nedir?

FootBalance %100 ile QuickFit Tabanlıkları arasındaki fark nedir?

FootBalance %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları

Alternate Text

FootBalance Hizmet noktasında bir sağlık uzmanı tarafından hazırlanır. Sağlık uzmanı, FootBalance kiosku yardımı ile hastanın ayak analizini yapar, tabanlık ihtiyacını belirler ve FootBalance tarafından geliştilen özel inovatif ısı teknolojisi sayesinde sadece 10 dakika içinde kişiye özel ortopedik tabanlık hazırlar.

FootBalance QuickFit kişiye özel ortopedik tabanlıkları

Alternate Text

FootBalance sağlık merkezine gitmeden, online sipariş aracılığı ile dilediğiniz yerde kolayca size özel ortopedik tabanlıklara sahip olabileceğiniz sağlıklı, konforlu ve yenilikçi bir çözüm sunmaktadır.

Ortak yönleri ve farklılıklar

Alternate Text

Her iki tabanlık serisi de FootBalance teknolojik özelliklerine sahip kişiye özel ortopedik tabanlıktır. Isı altında şekillenerek kişiye özel hale gelir, etkin destek ve eşsiz konfor sunar.

Alternate Text
Alternate Text

QuickFit’ler spor ve günlük kullanım, %100’ler spor, günlük ve medikal seçenekleri sunmaktadır.

Alternate Text
Alternate Text

QuickFit kişiye özel ortopedik tabanlıkları hafif-orta şiddetli ayak basış bozukluklarına kadar ideal çözüm sunmaktayken, FootBalance %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları sağlık uzmanı tarafından hafif seviyeden üst seviyelere kadar basış bozukluklarına destek sağlayacak ölçüde şekillendirilebilir, tabanlıklara kama eklentileri yapılabilir.

Alternate Text
Alternate Text

QuickFit ortopedik tabanlıkları yarı şekillendirilmiş olarak üretilmektedir. Bu şekilde tabanlık kişiye özel hale gelirken, formu sağlıklı ayak işlevlerini destekleyecek şekilde oluşur. FootBalance %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları ise uzman tarafından kişiye özel şekillendirilmeden önce düz formdadır.

Alternate Text

Seçim sizin,

İsterseniz sizen en yakın FootBalance hizmet noktasında, sağlık uzmanı tarafından özel inovatif ısı teknolojisi ile 10 dakika içinde %100 kişiye özel ortopedik tabanlıklar,

İsterseniz online sipariş ile evinize kadar gelecek QuickFit tabanlıklarını sadece 5 dakika fırınınızda ısıtrak kişiye özel ortopedik tabanlık rahatlığı.

Ayrıca QuickFit ortopedik tabanlıklarının sevdikleriniz için eşsiz bir hediye olacağını da unutmayın.

QuickFit kişiye özel şekillendirme nasıl yapılırhemen satın al

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!