6 Kıtada 50'nin üzerinde ülkede hizmet veren FootBalance’ın eşsiz patentli ısı teknolojisi ile sağlık uzmanı sadece 10 dakika içinde ayak analizinizi yapar ve %100 size özel ortopedik tabanlığınızı şekillendirir. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlıklı adımlara hemen başlayabilirsiniz.

6 Kıtada 50'nin üzerinde ülkede hizmet veren FootBalance’ın eşsiz patentli ısı teknolojisi ile sağlık uzmanı sadece 10 dakika içinde ayak analizinizi yapar ve %100 size özel ortopedik tabanlığınızı şekillendirir. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlıklı adımlara hemen başlayabilirsiniz.

FAYDALARI VE EŞSİZ ÖZELLİKLERİ

İnsanların %75’i basış problemi yaşarlar, çoğu zaman farkında dahi değildirler.

Gün boyu süren ayak, topuk, ayak bileği, diz, kalça, sırt ve omurga ağrıları yanlış bastığınızın habercileri olabilir. Beraberinde plantar fasiit, halluks valgus, morton nöroması, topuk dikeni, aşil tendon, içe, dışa basma, düz taban gibi çok belirgin problemler; vücut ağırlığımızı zemine doğru, dengeli ve homojen aktaramamaktan kaynaklanabilir.

FootBalance’ın amacı insanları daha çok hareket etmeye, ayakları üstünde konfor ve sağlık ile daha güçlü durmaya teşvik etmektir.

FootBalance’ın eşsiz patentli ısı teknolojisi ile sağlık uzmanı sadece 10 dakika içinde ayak analizinizi yapar, %100 kişiye özel ortopedik tabanlığınızı şekillendirir. Merkezlerimizden tabanlığınız ile beraber ayrılırsınız.

Günlük kullanımdan, rekabetçi sporlara ve yüksek performans gerektiren aktivitelere kadar her alanda kullanabileceğiniz farklı ürünlerimiz vardır.

Kişiye özel şekillendirilen patentli ürünlerimiz alt bacakta sık rastlanan hatalı duruşların düzeltilmesine yardım etmek üzere ayağın düzgün dizilimini destekler ve tüm vücut için sağlam bir temel teşkil eder. Esnek tabanlık çekirdeği, bir yandan kişiye özel şeklini korurken, bir yandan da dinamik geri besleme sağlar. Bu dinamik destek, ayakları aktif tutmakta ve doğal ayak hareketlerine ve her adımda enerjinin artmasına olanak sağlamaktadır.

Finlandiya Sağlık bilimleri ve Salzburg Üniversitesi’nde bağımsız bilimsel araştırmalar, FootBalance hizmet ve ürünlerinin fayda ve özelliklerini desteklemektedir.

Alternate TextAlternate TextAlternate Text

Ortopedik Tabanlıklarımızın Faydaları

  • Sağlıklı ve dengeli basmanıza yardımcı olur. İdeal biyomekanik ve doğru duruşu kolaylaştırır.
  • Ayağın doğal hareketini destekler ve teşvik eder. 6-9 derece arasında her adımda esneyerek tabanı aktif olarak geri besler, ayağın doğal fonksiyonuna katılır, çok konforludur.
  • Ayakla ilgili sakatlanmaları önlemeye yardımcı olur. Koruyucu ve destekleyicidir.
  • Ayakkabı konforunu arttırır, daha güçlü ayakların oluşmasına yardımcı olur. Aykkabılarınızı kişiselleştirir.
  • Sağlıklı ve dengeli basmanız ile beraber performansınızı arttırır.
Alternate Text

Vücut birbirine bağlı kısımlardan oluşan kinetik bir zincirdir. Ayaklar ve ayak bilekleri bu zincirin temelini oluşturur.

Ortopedik Tabanlıklarımızın Özellikleri

  • Maksimum hijyen için dayanıklı, antibakteriyel D-200 gümüş İyon kumaş ile kaplıdır
  • Çok ince, hafif ve şıktır. Her ayakkabınız ile mükemmel uyum sağlar.
  • Ayakkabı numaranızı büyütmez. Bir ayakkabıdan diğerine kolayca taşınır.
  • Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre farklı yastıklama ve sertlik derecelerinde tabanlıklar vardır. Medikal, Spor ve Sporcu, Günlük kullanım.
  • Tabanlıklar dinamiktir. 6-9 derece arasında her adımda esneyerek tabanı aktif olarak geri besler. Tabanlık esneyebilir dinamik çekirdeği ve EVA yastıklaması sayesinde ayağın doğal fonksiyonuna katılır, bu nedenle çok konforludur.

10 Dakika İçinde Ayak Analizi + Kişiye Özel Ortopedik Tabanlık

FootBalance 100% kişiye özel ortopedik tabanlıkları, her bir kullanıcı için yapılan kişisel ve profesyonel ayak analizine dayanarak kişiye özel şekillendirilen tabanlıklardır.

Alternate Text
01
01. Podoskop kullanılarak hastanın ayakları analiz edilir.
Alternate Text
02
02. FootBalance FitPro yazılımı hastanın dizilim ihtiyacını gösterir, ayakların ve bileklerin fotoğrafı çekilir.
Alternate Text
03
03. Kişiye özel ayak analiz raporu hastanın e-postasına gönderilir.
Alternate Text
04
04. Özel patentli fırını sayesinde ısıtılan ortopedik tabanlıklar, her ayak için ayrı ayrı düzgün bir dizilime getirilerek şekillendirilir.
Alternate Text
05
05. Kullanıcının topuk ve ayağındaki doğal kemer yapısına tamamen uyup uymadığını doğrulamak için kontrol edilir.
Alternate Text
06
06. Eğitimli FootBalance uzmanı, ortopedik tabanlıkların ayakkabılara mükemmel uyum sağladığından emin olur.
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!