Haberler

Yıl: 2020

Alternate Text

OS1st ürünleri Türkiye'de!

Temmuz 13, 2020

Ayaklarınızı ve vücudunuzu desteklemek , güçlendirmek ve aktif yaşam tarzınızı ağrısız sürdürebilmeniz için patentli üstün teknolojiler ile tasarlanan OS1st ürünleri şimdi FootBalance güvencesi ile Türkiye'de!

devamı
Alternate Text

AS6 Performans Kol Desteği

Temmuz 11, 2020

İçinde bulunduğumuz Koronavirüs döneminde uzun bir süre evlerimizdeydik. Yeni normalleşme sürecinde bizi en çok motive eden şeylerin başında spor yapmak geliyor. Spor hayatımıza dönüşle birlikte uzun süredir hareketsiz kalan vücudumuzu korumak oldukça önemli. Özellikle spor esnasında en çok hareket halinde olan kollarımız, korunması gereken ilk uzuvlardan biri.

devamı
Alternate Text

FootBalance QuickFit Tabanlıkları; Teknolojinin muhteşem çözümü

Temmuz 03, 2020

FootBalance kişiye özel ortopedik tabanlık dünyasında büyük bir teknolojik yeniliğe imza attı. Bugüne kadar ortopedik tabanlık ihtiyacı olan bireyler bir sağlık merkezine gitmek, burada farklı metotlar ile analizlerini yaptırmak ve ölçümlerini vermek zorundaydılar. Oysa bugün FootBalance QuickFit kişiye özel ortopedik tabanlıklarını, evinizin konforunda sipariş vererek şekillendirebilrsiniz.

devamı
Alternate Text

Hoşgeldin MİTRİ

Şubat 19, 2020

Milli İdman ve Rehabilitasyon Enstitüsü (MİTRİ), Bakü Azerbaycan’da Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı gelişmiş bir enstitü.

devamı
Alternate Text

Manavgat Ultra'ya katıldık!

Şubat 18, 2020

7/8 Şubat 2020 tarihlerinde Manavgat’ta düzenlenen yılın ilk ultra trail organizasyonuna katıldık.

devamı
Alternate Text

ISPO Munich

Şubat 18, 2020

Ocak 26-29 2020 tarihleri arasında ISPO Munich, 2.800 den fazla katılımcı marka ile kapılarını açtı.

devamı
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!