Haberler

Yıl: 2019

Alternate Text

World Congress of Podiatry

Aralık 11, 2019

Geçtiğimiz hafta içinde Miami, USD’de Dünya #Podiatri Kongresi gerçekleşti. Dünya’nın en önemli ayak sağlığı kongrelerinden birinde yer almak bizlere gurur verdi.

devamı
Alternate Text

FootBalance Uluslararası Fitness&Health Zirvesine katıldı

Temmuz 17, 2019

28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Uluslararası katılımlı Fitness & Health Summit İstanbul’da Gayrettepe Otelinde yurt içi ve dışından spor ve sporcu sağlığı konusunda farklı disiplinlerden uzmanların yoğun katılımı ile gerçekleşti.

devamı
Alternate Text

Global Run Bodrum'a katıldık

Mayıs 15, 2019

Bu yıl 6.sı düzenlenen Global Run Bodrum 27/28 Nisan 2019 tarihleri arasında Bodrum Cruise Port’ta yapıldı. Öncesinde soğuk ve yağmurlu geçen haftanın aksine 28 dereceye çıkan harika bir Bodrum hafta sonu 2.000’e yaklaşan katılımcıya yaz öncesi merhaba dedi.

devamı
Alternate Text

Team 1 ekibi analiz merkezimizi ziyaret etti.

Mayıs 03, 2019

Gürkan Açıkgöz liderliğine koşuyorlar, birbirinden farklı etkinliklere katılıyorlar, diyabet hastalığını nasıl yönettiklerini, korkmadan üzerine gittiklerini anlatıyorlar. Çevrelerine örnek olmaları , ilham vermeleri bizi çok etkiledi.

devamı
Alternate Text

FootBalance'dan Diyabet Hastalarına özel ortopedik tabanlık

Şubat 27, 2019

FootBalance’dan yepyeni inovatif bir kişiye özel ortopedik tabanlık; Diyabet hastalarına özel Medical Green Soft. Özellikle daha fazla konfor ve korunma ihtiyacı olan diyabet hastalarına özel, hassas ayaklar için geliştirildi.

devamı
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!