Team 1 ekibi analiz merkezimizi ziyaret etti.

Team 1 ekibi analiz merkezimizi ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ülkemizin tek diyabet koşu ekibi, Team 1 bizi merkezimizde ziyaret etti. Gürkan Açıkgöz liderliğine koşuyorlar, birbirinden farklı etkinliklere katılıyorlar, diyabet hastalığını nasıl yönettiklerini, korkmadan üzerine gittiklerini anlatıyorlar. Çevrelerine örnek olmaları , ilham vermeleri bizi çok etkiledi.

Diyabet hastalığında ihmal edilen önemli bir konu ayak sağlığıdır. Diyabet hastaları hassas cilt yapıları ile travmalara çok daha açıktırlar. Küçük bir workshop eşliğinde kendilerini ayak sağlığında ortopedik tabanlıkların önemi konusunda bilgilendirme fırsatımız oldu. Sağlıklı ve dengeli basmayan bir ayağın yük taşıma bölgelerini nasıl değiştirebileceğini, beraberinde ayağı sürtünme ve travmalara açık hale getirebileceğini örnekleri ile beraber paylaştık. Bizde onlardan tecrübelerini dinleme fırsatı bulduk.

Tüm ekibin ayak analizlerini yaptık. Kendilerine ayak tipleri hakkında bilgi verdik. Diyabet hastalarına özel olarak geliştirilen Medikal Green Soft tabanlıklarımızı denediler, çok memnun kaldılar. Biz ise onları tanımaktan çok memnun kaldık.
Yolunuz açık oldun Team 1.

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!