Sportif Rehabilitasyon 2018 Kongresi

Sportif Rehabilitasyon 2018 Kongresi
Sportif Rehabilitasyon 2018 - Footbalance Türkiye

23/24 Şubat 2018 tarihleri arasında Swiss Otel İstanbul’da yılın önemli medikal kongrelerinden biri olan Sportif Rehabilitasyon 2018 Kongresi, çeşitli şehirlerden gelen ortopedi uzmanları, spor hekimleri, fizyoterapistler ve diğer sağlık uzmanlarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Dünyada 50'nin üzerinde ülkede spor ve sporcuya özgü sunduğumuz tabanlıklar kadar, günlük ve medikal kullanıma özel tabanlık çeşitlerimizi tanıttığımız ve tecrübelerimizi paylaştığımız standımıza uzmanlar yoğun ilgi gösterdi. FootBalance’ın geliştirdiği yazılım ve ısı teknolojileri sayesinde  sadece 10 dakika içinde hekimlerimizin tabanlık analizlerini bulunduğumuz stantta geçekleştirdik ve % 100 kişiye özel ortopedik tabanlıklarını şekillendirdik. Hekimlerimiz derhal tabanlıklarını kullanma şansı buldular. İkinci gün olumlu geri bildirimlerini kendi ağızlarından dinlemek bizim için çok keyifli oldu. Farklı şehirlerden FootBalance ile beraber çalışmak üzere davetler aldığımız kongre bizim için çok verimli geçti.

Düzenleme Kurulu ve Sempozyum Başkanı Sayın Prof.Dr. Şansın Tüzün ve Sayın Dr.Tahsin Beyzadeoğlu, standımızı ziyaret ederek bilgi aldılar.

Kendilerine ve bu keyifli organizasyonu düzenleyen ekiplerine teşekkür ediyoruz.

Sportif Rehabilitasyon 2018 - Footbalance Türkiye
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!