Hoşgeldin MİTRİ

Hoşgeldin MİTRİ

Milli İdman ve Rehabilitasyon Enstitüsü (MİTRİ), Bakü Azerbaycan’da Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı gelişmiş bir enstitü. Kurum, yalnızca elit sporculara değil aynı zamanda halka da hizmet  veriyor. Azerbaycan’da bulunan spor federasyonlarının tamamı kurum ile beraber ortak çalışmaktadır.

Sporcular konfor ve performans arayışlarında ve ihtiyaç dahilinde tedavi süreçlerinde kendilerini MİTRİ sağlık personellerine emanet ediyorlar. Kurum, inanılmaz derecede modern ekipmanlar ve faklı dallarda uzmanlıkları olan sağlık personelleri ile bölgesinde örnek teşkil edecek titizlikte çalışıyor.

MİTRİ, uzun bir zamandır tedavi süreçlerinde destek, konfor ve sporcu performansının üst seviyelere çıkarılması konusunda kişiye özel ortopedik tabanlık arayışlarını sürdürmekteydi. 
Sunumlarımız esnasında gördük ki, birçok yurt dışı marka örneklerini incelemişler. Medikal ve performans teknik özelliklerini  sorgulamışlar. FootBalance hasta memnuniyetlerini çalıştığımız farklı merkezlerden kontrol etmişler. Tüm bu arayışlarının sonunda medikal desteğin yanında farklı kategorilerde uzmanlaşmış elit sporcu ihtiyaçlarına da cevap verecek marka olarak  FootBalance’ı tercih ettiler. Bu seçim bizleri gururlandırdı.

Biz çok keyifli bir ekip ile önce kurulumumuzu ve hemen sonrasında ise eğitimlerimizi tamamladık. 

MITRI ekibine, FootBalance ailesine hoş geldiniz diyoruz.

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!