FootBalance'dan Diyabet Hastalarına özel ortopedik tabanlık

FootBalance'dan Diyabet Hastalarına özel ortopedik tabanlık

Diyabet Hastalarına özel ortopedik tabanlık; Medical Green Soft

FootBalance’dan yepyeni inovatif bir kişiye özel ortopedik tabanlık; Diyabet hastalarına özel Medical Green Soft. Özellikle daha fazla konfor ve korunma ihtiyacı olan  diyabet hastalarına özel, hassas ayaklar için geliştirildi. 

%100 kişiye özel şekillendirilen Medikal Green Soft ortopedik tabanlığı ayak tabanını tamamen sarar, vücut ağırlığının çok daha dengeli ve homojen biçimde zemine dağılmasını sağlar. Antibakteriyel özel kumaş ile kaplı dış yüzeyi ayak ile tabanlık  arasındaki sürtünmeyi azaltır. Extra yumuşak hafızalı dış yüzeyi darbelerin emilmesine yardımcı olur, çok konforludur. İnce yapısı ile her ayakkabı ile mükemmel uyumludur. Attığınız her adımda maksimum düzeyde darbe ve şok emilimi sağlar. FootBalance teknolojisi ile geliştirilen Medical Greeen Soft diyabetik ayaklar için ortopedik tabanlık ihtiyacını en üst seviyede karşılayarak maksimum koruma ve konfor sağlar.

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!