FootBalance Uluslararası Fitness&Health Zirvesine katıldı

FootBalance Uluslararası Fitness&Health Zirvesine katıldı

28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Uluslararası katılımlı Fitness & Health Summit İstanbul’da Gayrettepe Otelinde yurt içi ve dışından spor ve sporcu sağlığı konusunda farklı disiplinlerden uzmanların yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Zirvede ilk gün Recovery – Toparlanma, ikinci gün Postür, ve son gün ise beslenme ve spor alanlarına odaklanıldı.  Kongreye  özellikle beslenme uzmanları, sporcu sağlığı uzmanları, egzersiz uzmanları, eğitim görevlileri ve farklı kulüplerden idare görevliler katılım gösterdi.

FootBalance, sağlıklı bir postür için ayak sağlığı konusunu katılımcılara sundu. Kinetik zincirin başlangıcı olan ayaklarımız sağlıklı ve düzgün bir postüründe temelidir. Örnekler ve görseller ile sağlık uzmanlarına tecrübelerimizi ve çözümlerimizi aktardık. Gelen sorular konuya verilen önemin ve ilginin göstergesiydi. Sporcular üzerinde yaptığımız değerlendirmelerle çok verimli birkaç gün geçirmiş olduk. Katılan sporculara ücretsiz ayak analizleri, sakatlanma konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar ve daha birçok konu hakkında bilgi verdik.

 FootBalance olarak bu tarz etkinliklere katılım bizler için çok keyifli, yıl içerisinde katılacağımız birçok etkinlik için sabırsızlanıyoruz. Sağlıklı adım, sağlıklı hayat sloganıyla çıktığımız bu yolculukta bize ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!