FootBalance Türkiye en hızlı büyüyen pazar ödülüne layık görüldü

FootBalance Türkiye en hızlı büyüyen pazar ödülüne layık görüldü

FootBalance, 50’nin üzerinde ülkedeki 1.500’ün üzerinde satış noktasında hızla büyümeye devam eden Finlandiya merkezli global bir marka. Kuzey Amerika, İngiltere ve Japonya rakiplerine göre büyüklüğü ile etkin olarak bulunduğu ülkelerden yalnızca bir kaçı.

FoottBalance, bugün itibariyle yalnızca 2 yıldan az bir süre önce girdiği Türkiye pazarında 16 lokasyonda hizmet vermekte.  FootBalance Türkiye, büyüme hızı ile Hollanda’da düzenlenen yıllık toplantıda tüm pazarlar içinde en hızlı büyüyen pazar ödülüne layık görüldü.

FootBalance Türkiye, büyüme hızı ile Hollanda’da düzenlenen yıllık toplantıda tüm pazarlar içinde en hızlı büyüyen pazar ödülüne layık görüldü.

Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara yaptığımız sunumda FootBalance’ın sağladığı eşsiz kullanıcı deneyimlerini ve kişiye özel ortopedik tabanlık sektöründeki Türkiye tecrübelerimizi diğer ülkelerin temsilcileri ile paylaştık. Yeni büyüme hedeflerimizi, stratejilerimizi anlattık.

Eşsiz adımlarla birlikte yürüdüğümüz herkese teşekkür ederiz.

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!