FootBalance QuickFit Tabanlıkları; Teknolojinin muhteşem çözümü

Kişiye özel ortopedik tabanlıkta teknolojinin muhteşem çözümü
FootBalance kişiye özel ortopedik tabanlık dünyasında büyük bir teknolojik yeniliğe imza attı. Bugüne kadar ortopedik tabanlık ihtiyacı olan bireyler bir sağlık merkezine gitmek, burada farklı metotlar ile analizlerini yaptırmak ve ölçümlerini vermek zorundaydılar. Oysa bugün FootBalance QuickFit kişiye özel ortopedik tabanlıklarını, evinizin konforunda sipariş vererek şekillendirebilrsiniz.
FootBalance QuickFit ortopedik tabanlıkları, size bir FootBalance sağlık merkezine gitmeden evinizde rahatça ulaşabileceğiniz sağlıklı ve konforlu yenilikçi bir çözüm sunar. Tek yapmanız gereken online sayfamızdan sipariş vermeniz. Tabanlıklarınızı istediğiniz yerde kolayca size özel şekillendirebileceksiniz.

QuickFit Ortopedik Tabanlıklarının Faydaları nelerdir?

FootBalance QuickFit; gün sonu ağrıları, yanlış yük aktarımının hafif-orta dereceli olduğu, içe/dışa basma, düz taban, düşük/yüksek ayak kemer yapısı, topuk ağrıları, ayak bileği, diz ve omurga problemlerinde tercih edilebileceğiniz kişiye özel ortopedik bir tabanlıktır.  
QuickFit tabanlıkları ayağınızın doğal hareketine katılarak dinamik olarak esner. Enerjinin tabanınıza geri dönüşü ayak eklem ve kaslarının kullanımını kolaylaştırır. Yüksek korumalı topuk ve kemer yapısı, ayak bilek rotasyonunu dengeler, vucüt ağırlığınızı daha homojen bir şekilde zemine aktarmanıza yardımcı olur. 

QuickFit Ortopedik Tabanlıkların Özellikleri

Quick Fit; kişiye özel ortopedik tabanlıktır. Hem günlük hemde sportif hayatınızda keyifle kullanabilirsiniz. Her ayakkabı ile uyumludur. Ayakkabı numarasını büyütmez. Son derece hafif ve şıktır. Tabanlıklar dinamiktir, esner. Koruyucu ve destekleyici özelliği vardır. Antibakteriyel özel bir yüzey ile kaplıdır, koku ve neme karşı etkilidir.
QuickFit Tabanlıkları nasıl size özel şekillenir?
Doğru ve sağlıklı basabilmeniz için ayağınızın biyomekaniği, anatomisi uzmanlarca incelendi, en doğru açı ve kemer yükseklikleri belirlendi. Ardından her bir QuickFit ortopedik tabanlıkları sizin doğru, doğal ve dengeli basabilmeniz için öncesinde ayak kemer ve topuk desteği ile yarı şekillendirildi. Artık yapmanız gereken tabanlıkların dinamik çekirdeğini harekete geçirmek, size özel ayak yapınızı ve formunuzu tabanlığa aktarmak üzere fırınınızda tabanlıkları 5 dakika ısıtmak ve 5 dakika yürüyüşe çıkmak.
 

QuickFit Ortopedik Tabanlıkları Nasıl Size Özel hale gelecek?

Size özel ortopedik tabanlığınız 5 dakika içinde evinizde hazır.
QuickFit ortopedik tabanlıkları doğru, doğal ve dengeli basabilmeniz için ortopedik olarak öncesinde yarı şekillendirildi. 
QuickFit tabanlıklarını evinizde fırınınızı kullanarak 80 derecede maksimum 5 dakika ısıtın.  
Tabanlıklarınızın üzerinde yer alan özel şerit kırmızıya döndüğünde, fırından çıkarın. Eski tabanlıklarınızı çıkardığınız ayakkabılarınızın yerine QuickFit tabanlıklarınızı yerleştirin. 
Ayakkabılarınızı giyin ve artık tek yapmanız gereken 5 dakika yürümek. 
Isı altında tabanlıklar basış probleminize karşılık gelen denge ve stabilitiyi size sağlamak üzere soğuyacaklar.  Özel patentli teknolojisi sayesinde sizin ihtiyacınıza karşılık gelen formu alacaklar.
Ortopedik tabanlıklarınız artık evinizin konforunda size özel.

QuickFit tabanlık şekillendirme videosunu izle

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!