Bayilikler için bizimle irtibata geçin

Bayilikler için bizimle irtibata geçin

FootBalance tüm bayilerine bütün müşterilerinin ayak tiplerini profesyonelce değerlendirebilmeleri, mükemmel uyumlu kişiye özel ortopedik tabanlık sunabilmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor.
FootBalance ortopedik tabanlıklar, FootBalance tarafından Ortopedi ve Travmatoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanlarının, Spor hekimlerinin ve hastalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiş patentli ürünlerdir.

Yaratıcı çıkrık şekillendirme yöntemimiz, ayağı kalıba sokmak için boşa zaman harcamadan, doğrudan doğruya hastanızın ayağına göre yerinde ortopedik tabanlık oluşturulabilir; böylece, hem zamandan tasarruf edilmiş olur hem de hastanın memnuniyet ve tatmin düzeyi yükseltilir. 10 dakikadan kısa bir sürede hastanın ayak taban ve postür analizini gerçekleştirebilir ve ortopedik tabanlığını oluşturabilirsiniz.
FootBalance Medical konsepti, ortopedik tabanlığın şekillendirilmesini ve ayak analizleri için gereken tüm ekipmanları, kamaları, dolgu maddelerini ve eğitimleri kapsamaktadır. Hasta ilişkisini desteklemek için gereken tüketici bilgi materyalleri de dahildir.

FootBalance kiosku;

Hastaneler, konularında uzman hekimlerin muayehaneleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon, wellnes merkezleri, ortez protez uygulama merkezleri, spor salonları ve profesyonel spor klüpleri gibi son derece geniş kullanım alanlarında hizmet verebilir.

FootBalance konseptini kuruluşunuzun bünyesine katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+(90) 212 325 88 51 - [email protected]

FootBalance - Bayilikler için irtibata geçin
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!