Antalya’da Hentbol Kadın Milli takım kampındaydık

Antalya’da Hentbol Kadın Milli takım kampındaydık

14-15 Mart tarihlerinde Antalya’da Hentbol Kadın Milli takım kampındaydık. Sporcularımıza kısa bir sunum ile sporcu sakatlıklarını önlemede ortopedik tabanlık kullanımının önemini anlattık. Ardından tüm sporcularımızın ve teknik  ekibimizin ayak analizlerini yerinde yaptık, sporcularımızın ihtiyaçlarına uygun tabanlıklıklarını seçtik ve yerinde şekillendirdik. Günde çift idman yapan sporcularımız ve teknik ekibimiz tabanlıklarını aynı gün deneyip  yeni tabanlıklarından son derece memnun kaldılar. Artık çok daha rahat ve konforlular. Şiddetli topuk darbelerine maruz kaldıkları kortlarda, sakatlıklardan korkmadan güvenle hareket ediyorlar.

Bizleri kendi klüplerine davet etmeleri ile yeni dostluklar kurma şansımız oldu. Performanslarında Footbalance’ında katkıda bulunması bizim için çok büyük keyif. 9 Hazian 2017 tarihindeki Çek maçımızda şimdiden sonsuz başarılar diliyoruz sizlere.

FootBalance - Antalya’da Hentbol Kadın Milli takım kampındaydık
Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!