Günlük ayakkabılarını
KİŞİSELLEŞTİR

sağlıklı ayak işlevleri için
kişiye özel destek

eşsiz konfor ile
yaşam kaliteni yükselt

Alternate Text

İş Hayatımız ve Ayaklarımız

İş yerimizde, günlük aktivitelerimizde, özetle attığımız her adımda ayaklarımızın üzerindeyiz.

Günün sonunda bitmez tükenmez yorgunluklar, diz, kalça, bel, sırt ve hatta boyun ağrıları, enerjimizin çabucak tükenmesi ayak tabanında yanlış yük dağılımı olabilir. Basış bozukluğu ve ayak tabanındaki fazla gerginlik, ayağın ağırlığı absorbe edici mekanizmasının işlevini baskılar. Bu durum da ayak ve bilek ağrılarıyla başlayarak, özellikle diz ve kalça eklemlerini baskı altına alır ve vücutta yorgunluk hissedilmeye başlar.

Ayaklarınız düzgün desteklendiğinde vücut mekaniğiniz sağlıklı çalışır, kas zincir halkalarınız, vücut dizilimi ve formu daha verimli hale gelir. Ayak dengeniz iyileşir. Ayaklar üzerindeki gereksiz baskı azalır ve kan dolaşımı kolaylaşır. Herhangi bir aktivite esnasında yorulma hissi azalır, performans artar.

Kişiye özel ortopedik tabanlıklar sağlık, konfor ve performans arayan herkes tarafından kullanılmalıdır.

Alternate Text

Kişiye özel ortopedik tabanlıklar

Ayaklarımız bize özeldir. Çok pahalı veya şık bir ayakkabının aynı zamanda ayağınız için sağlıklı olma garantisi yoktur. Aynı sağ ve sol elimiz gibi sağ ve sol ayağımız da birbirlerinden farklıdır.

Kişiye özel ortopedik tabanlıklar ile iş hayatınızda giymek zorunda kaldığınız şık fakat rahatsız ayakkabılarınızı dahi kişiselleştirebilir, onları konforlu ve sağlıklı ayakkabılara dönüştirebilirsiniz. Doğru ayak dengesi, ayaklar üzerinde ki gereksiz baskıyı azaltır, herhangi bir aktivite esnasında yorulma hissi azalır, yaşam kaliteniz artar.

Sağlıklı kişi ve ayaklar da kişiye özel ortopedik tabanlık kullanmalıdır.

Günlük Kullanım için ürünler

Active Profile

Active Profile

Kadınlara özel olarak tasarlanan gerçek deri tabanlıklar, gün boyu ihtiyacınız olan destek, sağlık ve konforu size sunar.

Yastıklama1 Sertlik1 Ölçüler36-42

ürün detay

Dynamic Profile

Dynamic Profile

Erkeklere özel olarak tasarlanan gerçek deri tabanlıklar, gün boyu ihtiyacınız olan destek, sağlık ve konforu size sunar.

Yastıklama1 Sertlik1 Ölçüler40-46

ürün detay

3/4 Tabanlık

3/4 Tabanlık

Babet ve orta seviyede topuklu ayakkabılar gibi düşük hacimli ayakkabıların yaratmış olduğu problemleri ve rahatsızlık hissini ortadan kaldırır.

Yastıklama1 Sertlik1

ürün detay

QUICKFIT CASUAL

QUICKFIT CASUAL

Her çeşit günlük ayakkabı ile uyumlu. Gün boyu tüm aktivitelerde kişiye özel konfor ve destek sağlar.

Yastıklama1 Sertlik1 Ölçüler35-48

ürün detay satın al

FS4 Plantar Fasiit Çorap

FS4 Plantar Fasiit Çorap

Ayak yapısını güçlendiren ve Plantar fasya ile beraber, aşırı kullanım yaralanmalarını önleyen tıbbi sınıf teknik bir performans çorabıdır.

ürün detay satın al

BR4 Bunyon Çorap

BR4 Bunyon Çorap

Bunyon için özel tasarlanmış pedi ve bölünmüş parmak tasarımı gün boyu tüm aktivitelerde sorunsuz konfor ve destek sağlar.

ürün detay satın al

HV3 Bunyon Destek

HV3 Bunyon Destek

Bunyon ağrısının giderilmesini sağlamak için ayak parmaklarını nazik ve doğru bir şekilde düzelten bir destek olarak tasarlandı.

ürün detay satın al

WP4 Diyabet Çorap

WP4 Diyabet Çorap

Diyabetli bireylere ve hassas ciltli ayaklara özel olarak geliştirildi. Sağ ve sol ayak için anatomik olarak tasarlanmıştır. Özel orta ayak kemer desteği, dayanıklı, çok yumuşak ve konforludur.

ürün detay satın al

AF7 Ayak Bilek Desteği

AF7 Ayak Bilek Desteği

Şişmiş ayak bilekleri, ağrılı ayak bilekleri ve benzer problemleri tedavi etmek için kullanılabilir. Ayrıca güçsüz ayak bileklerini stabilize eder, denge ve destek sağlayarak düşmeleri önlemeye yardımcı olur.

ürün detay satın al

Alternate Text
Kullanıcı DeneyimleriFootBalance %100 kişiye özel tabanlıklarını kullananlar ne düşünüyor?
Alternate Text
Ücretsiz ayak analizi hizmeti ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlık sahibi olmak için en yakın FootBalance Hizmet noktasından randevu alabilirsin!