Yürüyüş

FootBalance ile keyifli ve sağlıklı yürüyüşler…Footbalance Yürüyüş

Yürüyüş, çok fazla ekipman gerektirmeyen, hemen her yaştan kişinin yapabileceği bir egzersiz tipidir. Yürüyüş sırasında karşınıza çıkacak çeşitli arazi ve engellerle başa çıkabilmeniz için ayaklarınız iyi durumda, güvenli ve rahat olmalıdır. Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim genel vücut dizilimini ve verimliliği etkileyerek stabiliteyi, darbe emme kabiliyetini ve itme gücünü olumsuz etkiler.

FootBalance %100 kişiye özel ayakkabı iç tabanlıkları ayakkabılarınızın ayağınıza rahat ve güvenli şekilde tam oturmasını sağlar. Ayaklarınız ayakkabı içinde kaymadan doğru miktarda destek ve yastıklama ile her adımda artan enerji ile doğal ayak hareketlerine kavuşur.

Footbalance Yürüyüş

FootBalance ayakkabı iç tabanlıkları, darbelerin daha iyi emilmesi, daha fazla verimlilik sağlanması ve sakatlıkların önlenmesi için düzgün dizilimdeki ayaklarınızı destekler. Ayak ve ayak bilekleriniz düzgün dizildiğinde, vücudunuz, şaşırtıcı düzeyde fazla çarpma kuvvetini emebilir. Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen FootBalance %100 kişiye özel ayakkabı iç tabanlıkları üstün rahatlık, destek ve performans sağlamak için yürüyüş ayakkabılarınızı sizin için kişiselleştirir.

Daha az yorularak gerçekleştireceğiniz yürüyüşlerin keyfine çok şaşıracaksınız.