Kış Sporları; Kayak, SnowBoard, Buz Pateni

Footbalance Kış Sporları

Maksimum performans artışı...

Snowboard, kayak, hokey, buz pateni  gibi kış sporları yapmak,  ihtiyaç duyulan denge, kontrol ve dayanıklılık rahat ve ayağa tam oturan botlar kullanmayı zorunlu kılar. FootBalance’ın kişiye özel ayakkabı iç tabanlıkları, bir yandan dengede durabilmeniz için uygun destek, daha güçlü dönüşler ve daha iyi geri besleme sağlarken, diğer yandan yüksek kalitede ve gün boyu rahatlık veren ürünler sunmak için botlarınızı kişiselleştirip ihtiyaçlarınıza uygun tasarlar.

Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim vücudun genel duruşunu ve verimliliği etkiler – ki bu da dengeyi, kenar basışını, kontrolü ve dayanma gücünü olumsuz etkiler. Ayağın altında stabil bir platform olmadığında, dengeli bir duruş sağlamak ve bu duruşu korumak zordur. Kenar basış kontrolü daha zordur ve dönüşler daha az verimlidir. Ayak uygun desteklenmediğinde, her bir dönüşün kuvvetiyle ayak kemeri çöker, boşa güç harcanır ve hassasiyet azalır.

Footbalance Kış Sporları

Enerji ve darbeye bağlı etkinin aktarılması genel olarak verimsizdir; ayakları, bacakları ve sırtı yorar. Yükün ayak boyunca dengesiz dağılmasından kaynaklanan ayak uyuşukluğuna yaygın rastlanır. Genellike, kayakçılar, ayaklarını rahatsız edecek derecede sıkan botlar seçerek hassasiyet ve kontrolü artırmaya çalışırlar. Ayaklar kötü desteklendiğinde, bu olay, hem kan dolaşımını daha fazla kısıtlar, hem de ayak tabanlığında gerçekleşen çökmeyi ve ağrılı basınç noktalarını artırarak durumu daha da kötüleştirir.

FootBalance Ayakkabı İç Tabanlığıyla Düzgün Destek ve Dizilim Sağlayın

 FootBalance ayakkabı iç tabanlıkları, her bir dönüşte daha iyi bir stabilite, kontrol ve duyarlılık sağlamanız için uygun dizilimdeki ayaklarınızı destekler. Ayak ve ayak bilekleriniz düzgün dizilimde desteklendiğinde, dengeli ve stabil bir platform oluşturmak için, botlarınızın aleyhine değil onlarla birlikte çalışır. Vücudunuz daha verimli çalışır; stres ve aşırı kullanmaya bağlı sakatlık riskini azaltır. Daha kolay ve daha kontrollü dönüşler için sağa veya sola eğildiğinizde, gücü düzgün bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Ayaklardaki kan dolaşımı iyileşir; ayaklardaki yorgunluk ve uyuşma azalır. Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen FootBalance ayakkabı iç tabanlıkları üstün rahatlık, stabilite ve kontrol sağlamak için kış sporları botlarını, patenlerinizi  size özel tasarlar ve dolayısıyla, daha uzun süre spor yapabilir ve kışın keyfini çıkarabilirsiniz.

/ İlgili Ürünler