Golf

FootBalance ile duruşunuzu dengeleyin...Footbalance Golf

Kötü dizilim ve önlenebilir tekrarlanan stres sakatlıklarının round’dan aldığınız keyfi kaçırmasına izin vermeyin. FootBalance kişiye özel ayakkabı iç tabanlıkları, mekanik verimliliği, formu ve istikrarı artırırken, strese bağlı sakatlıkları önlemenize yardımcı olmak için ayaklarınızı düzgün biçimde destekler.

Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim genel vücut dizilimini ve verimliliği etkileyerek, stabiliteyi, duruşu ve swing vuruşunu olumsuz etkiler.

 Ayaklardaki yanlış dizilim, vücut için eğri bir platform oluşmasına neden olarak diz ve kalçayı dışa doğru zorlar. Bu, parkurla temasınıza müdahale eder ve leğen kemiğinizi kapalı duruş pozisyonuna sokarak swing hareketi sırasında rahat ve serbest şekilde dönmesini önler.

 Vücut yükü yanlış dağılır, aynı hareketleri tekrar tekrar yaptığınızda vücut kaslarınızın gereğinden fazla gerilmesine neden olur. Bu da, ağrıya, yumuşak doku zedelenmesine ve diz ve kalçada erken aşınmalara yol açabilir. Parkuru dolaşırken ayaklar daha çabuk yorulur.

Footbalance Golf

FootBalance ayakkabı iç tabanlıklarıyla düzgün destek ve dizilim sağlayın

Düzgün ayak ve ayak bileği dizilimi duruşunuzu iyileştirir. Ayaklarınız, parkurla en iyi şekilde temas edebilmeniz için daha stabil bir platform oluşturur. Güç transferinin daha iyi olması ve verimliliğin artmasıyla, vücudunuzun tam swing hareketini gerçekleştirmesinin önünde hiçbir engel yoktur. Ağırlığın yanlış yüklenmesine bağlı gereksiz kas gerginliği, ağrı ve eklem aşınmaları azalır. Ayak yorgunluğu azalır.

Tüm bunlar istikrarı, genel dayanıklılığı ve her roundda alınan keyfi artırır. Eşsiz ayaklarınıza göre şekillendirilen FootBalance ayakkabı iç tabanlıkları, golf ayakkabılarınızı ayaklarına tam oturacak, rahatlık sağlayacak ve destekleyecek şekilde ihtiyaçlarınıza göre tasarlar. Ayaklarınız için endişelenmediğinizde, oyununuza daha iyi konsantre olabilirsiniz!

/ İlgili Ürünler