Fitness ve CrossFit

Egzersizinize odaklanın…

Footbalance Egzersiz

Ayak ve ayak bileklerindeki yanlış dizilim genel vücut dizilimini ve verimliliği etkileyerek, stabiliteyi, darbe emme kabiliyetini ve itiş gücünü olumsuz etkiler.

Yanlış dizilimdeki ayaklar yer darbelerini iyi emmeyerek kaval kemiklerini, dizleri, kalçayı ve beli gereksiz yere yorar. Oysa tabanlarımızın ve ayaklarımızın ihtiyacı konfor ve desteklenmektir.

FootBalance kişiye özel ayakkabı iç tabanlıkları, eşsiz ayaklarınıza göre özel olarak tasarlandığından, spor ayakkabılarınız içerisinde size mükemmel rahatlık sağlar.

Ayakkabınız ile uyumludur, fitness programınıza bağlı darbeleri daha iyi emebilmek üzere size ekstra destek sağlar.

Footbalance Egzersiz

FootBalance ayakkabı iç tabanlıklarıyla kişiye özel destek ve dizilim sağlayın

FootBalance ayakkabı iç tabanlıkları size özeldir. Sakatlıkları önleyici ve koruyucudur.  

Ayaklarınız ve ayak bilekleriniz düzgün dizilimde olduğunda, vücudunuz, şaşırtıcı düzeyde çok daha çarpma ve darbe  kuvveti emebilir. Genel stabilite ve biyomekanik verimlilik artar. Ayaklarınız, itme gücü sonrasında gücü doğru şekilde yönlendirecek verimli bir kaldıraç oluştururken, darbeyi emmek ve azaltmak üzere tabanlıklarınız tasarlandığı şekilde çalışır. Dinamik ve patentli FootBalance dolgu malzemesi ekstra enerjiyi ayaklarınıza geri verirken, performansı iyileştirir ve dayanıklılığı arttırır.

/ İlgili Ürünler