/ Relax

FootBalance Relax 1
FootBalance Relax 2
FootBalance Relax 3
FootBalance Relax 4
FootBalance Relax 5
FootBalance Relax 1
FootBalance Relax 2
FootBalance Relax 3
FootBalance Relax 4
FootBalance Relax 5

40 - 48

102 g

FootBalance Relax, hem gündelik kullanımda hem de egzersiz arasında ve egzersiz sonrasında destek ve rahatlık arayan erkekler için %100 kişiye özel terliklerdir.

Bir ek Poron XRD topuk yastığı ile birlikte ürünün EVA katman yapısı, Relax terliklerinin son derece rahat olmasını sağlar.  Relax’a entegre edilen Balance Plate, bu özel şekillendirilmiş terliklerin etrafını çevreleyen kenar bantları sayesinde ayakların rahatlamasına yardımcı olarak ayak kemerlerini desteklemektedir.

FootBalance terlikleri %100 kişiye özel şekillendirilmektedir. Sadece dakikalar içerisinde düz tabanlıklı modelden ayağınıza uyumlu köpüklü modellere dönüştürülerek size destek ve rahatlık sağlar.

FootBalance sandaletleri, ayağınızın tepeden tırnağa doğal yürüyüş ve rahatlığa uyum sağlaması için tamamen esnek bir tabanlıkla tasarlanır.  Kavisli dinamik yapısı ve yuvarlak topukluklarıyla, bu sandaletler ayağınızın mümkün olduğunca doğal hareket etmesine yardımcı olmakta, sağlıklı ayak fonksiyonuna ve ideal dizilime olanak sağlamaktadır.

/ Kategorinin Diğer Ürünleri