/ Medical Green Soft

FootBalance Medical Green Soft 01
FootBalance Medical Green Soft 02
FootBalance Medical Green Soft 01
FootBalance Medical Green Soft 02

34-52

3

1

TERLETMEZ

52 gr. (42)

FootBalance Medikal Green Soft, özellikle daha fazla konfor ve korunma ihtiyacı olan romatizmal hastalıklar, osteoporoz, plantar fasiit gibi ağrılı ayak hastalıkları ve diyabet hastaları gibi hassas ayaklar için geliştirilen ve %100 kişiye özel şekillendirilen inovatif bir tabanlıktır.

Özellikleri

Dayanıklı, anti bakteriyel, sürtünmeyi azaltan özel kumaş kaplama

Extra konfor için yumuşak hafızalı yastıklama

Extra şok emilimi için yüksek kaliteli katman

Vucüt ağırlığını daha homojen zemine aktaran yeniden tasarlanmış, altı boşaltılmış dinamik çekirdek yüzey.

Yüksek korumalı taban yüzeyi

Mükemmel Çözüm

Korunmaya ihtiyacı olan hassas ayaklar

Romatizmal hastalıklar, osteoporoz, plantar fasiit gibi ağrılı ayak hastalıkları

Diyabet hastaları

FootBalance Medikal Green Soft özellikle daha fazla konfor ve korunma ihtiyacı olan hassas ayaklar için geliştirilen inovatif bir tabanlıktır.

Medikal Green Soft; romatizmal hastalıklar, osteoporoz, plantar fasiit gibi ağrılı ayak hastalıklarının tedavilerinde benzerlerinden ayrıcalıklı bir destek ve konfor sağlar. Bu alanda büyük bir yeniliktir.

Medikal Green Soft ayak tabanını tamamen sarar, vücut ağırlığının çok daha dengeli ve homojen biçimde dağılmasını sağlar. Antibakteriyel özel kumaş ile kaplı dış yüzeyi ayak ile tabanlık  arasındaki sürtünmeyi azaltır. Extra yumuşak hafızalı dış yüzeyi darbelerin emilmesine yardımcı olur. Extra yumuşak yapısı ve kemer desteği ile beraber her ayakkabı ile mükemmel uyumludur.  Attığınız her adımda maksimum düzeyde darbe ve şok emilimi sağlar.

Özellikle diyabet hastalarının dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan biride ayak sağlıkları ve bakımıdır. Diyabet hastalarında ciltte, ayak tabanlarında hassasiyet ve enfeksiyona yatkınlık yüksek olduğundan ayakta oluşan küçük bir yara kolaylıkla iltihaplanıp büyük iyileşmeyen yaralara dönüşebilir. Ayak bakımı konusunda koruma ve destekleme  amaçlı alınacak önlemlerden biri de kişiye özel ortopedik tabanlık kullanmaktır. FootBalance Medikal Green Soft özellikle daha fazla konfor ve korunma ihtiyacı olan diyabet hastaları için geliştirilen yenilikçi bir tabanlıktır.

Metropolia Universitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Podiatri Bölümü ile beraber Helsinki, Finlandiya’da geliştirilmiştir.

Saha çalışmaları Testing Lab, Finland tarafından yapılmıştır.

/ Kategorinin Diğer Ürünleri