/ Enjoy W

FootBalance Enjoy W 1
FootBalance Enjoy W 2
FootBalance Enjoy W 3
FootBalance Enjoy W 4
FootBalance Enjoy W 5
FootBalance Enjoy W 1
FootBalance Enjoy W 2
FootBalance Enjoy W 3
FootBalance Enjoy W 4
FootBalance Enjoy W 5

36 - 42

106 g

FootBalance Enjoy,  kadınlar için tasarlanmış ve %100 kişiye özel şekillendirilen günlük kullanım için ideal bir terliktir. Şık tasarımı ve sofistike görünümüyle, şort ve elbise gibi günlük kıyafetlerinizle uyumlu ve tamamlayıcıdır.

Mikrofiber üst tabakası, çıplak ayaklarınıza hassas ve yumuşak bir his kazandırır. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış bu model, beyaz deri bandıyla daha şık ve daha incedir ve koyu kahverengi renk kontrastıyla daha zarif bir görünüm sunmaktadır.

FootBalance terlikleri %100 kişiye özel şekillendirilmektedir. Sadece dakikalar içerisinde düz tabanlıklı modelden ayağınıza uyumlu köpüklü modellere dönüştürülerek size destek ve rahatlık sağlar.

FootBalance sandaletleri, ayağınızın tepeden tırnağa doğal yürüyüş ve rahatlığa uyum sağlaması için tamamen esnek bir tabanlıkla tasarlanır. Kavisli dinamik yapısı ve yuvarlak topukluklarıyla, bu sandaletler ayağınızın mümkün olduğunca doğal hareket etmesine yardımcı olmakta, sağlıklı ayak fonksiyonuna ve ideal dizilime olanak sağlamaktadır.

/ Kategorinin Diğer Ürünleri