FAYDALARI VE EŞSİZ ÖZELLİKLERİ

Amacımız, insanları daha çok hareket etmeye ve ayakları üstünde daha uzun süre ve daha güçlü durmaya teşvik etmektir. Bu amaç doğrultusunda, 10 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde ayaklarınız için benzersiz ölçü hizmeti sunuyor ve herkesin erişebileceği, kişiselleştirilmiş özel ürünler sayesinde ilham verici ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlıyoruz.

FootBalance %100 kişiye özel şekillendirilen ortopedik ayakkabı iç tabanlığı koleksiyonu, her ayak tipine ve neredeyse bütün faaliyet ve sporlara uyan kişiye özel ayakkabı iç tabanlıkları sunmaktadır.

Günlük kullanımdan, rekabetçi sporlara ve yüksek performans gerektiren aktivitelere kadar her alanda kullanabileceğiniz FootBalance %100 kişiye özel ortopedik ayakkabı iç tabanlıkları, modele ve arzu edilen destek seviyesine göre farklı yastıklama ve sertlik derecelerindedir.

Kişiye özel şekillendirilen patentli ürünlerimiz alt bacakta sık rastlanan hatalı duruşların düzeltilmesine yardım etmek üzere ayağın düzgün dizilimini destekler ve tüm vücut için sağlam bir temel teşkil eder. Esnek tabanlık çekirdeği, bir yandan kişiye özel şeklini korurken, bir yandan da dinamik geri besleme sağlayacak kadar esnektir. Bu dinamik destek, ayakları aktif tutmakta ve doğal ayak hareketlerine ve her adımda enerjinin artmasına olanak sağlamaktadır.

DÜŞÜK BİR MEDİAL KEMER İÇE BASMA RİSKİ DOĞURABİLİR

Niçin FootBalance
Fazla Pronasyon Supinasyon FootBalance
Niçin FootBalance

Faydaları

 • Ayağın doğal hareketini destekler ve teşvik eder.
 • İdeal biyomekanik ve doğru duruşu kolaylaştırır.
 • Ayakla ilgili sakatlanmaları önlemeye yardımcı olur. Koruyucudur.
 • Sırt ve diz ağrısı gibi yanlış dizilimle bağlantılı ağrıları azaltır.
 • Ayakkabı konforunu arttırır ve daha güçlü ayakların oluşmasına yardımcı olur.
 • Stresle bağlantılı sakatlıkları azaltmak için ek şok ve darbe emilimi sağlar.
 • Performansı arttırır.

Özellikler

 • Maksimum hijyen için dayanıklı, antibakteriyel D-200 gümüş İyon kumaş
 • Yüksek dirençli alt yüzey
 • Rahatlatıcı yüksek kalite EVA yastıklaması darbe emiciliği sağlar.
 • Patentli ve tescilli TPU Balance Plate tasarımı kişiye özel şekillendirilmiş dinamik kemer desteği sağlar.
Niçin FootBalance

Vücut birbirine bağlı kısımlardan oluşan kinetik bir zincirdir. Ayaklar ve ayak bilekleri bu zincirin temelini oluşturur.

10 Dakika İçinde Ayak Analizi + Kişiye Özel Ortopedik Tabanlık

FootBalance ayakkabı iç tabanlıkları, her bir kullanıcı için yapılan kişisel ve profesyonel ayak analizine dayanarak kişiye özel şekillendirilen tabanlıklardır.

Niçin FootBalance

Podoskopumuz kullanılarak müşterinin ayakları analiz edilir.

Niçin FootBalance

FootBalance FitPro yazılımı kullanılarak müşterinin dizilim ayarının yapılması için ayakların ve bileklerin resmi çekilir.

Niçin FootBalance

Kişiye özel ayak analizi raporu müşterinin e-postasına gönderilir.

Niçin FootBalance

Isıtılan ayakkabı iç tabanlıkları, her ayak için ayrıca ve kullanıcının ayakları düzgün bir dizilime getirilerek şekillendirilir.

Niçin FootBalance

Her ayakkabı iç tabanlığı şekillendirildikten sonra, kullanıcının ayağındaki doğal kemer yapısına tamamen uyup uymadığını doğrulamak için kontrol edilir.

Niçin FootBalance

Eğitimli FootBalance uzmanı, ayakkabı iç tabanlıklarının tavsiye edilen ayakkabılara mükemmel uyum sağladığından emin olur.