FOOTBALANCE MEDİKAL KONSEPTİ
VE ANALİZ MERKEZLERİ
10 DAKİKA İÇİNDE KULLANIMA HAZIR

FootBalance Medical konsepti; ayak problemlerinden ve yanlış dizilimle ilgili sorunlardan şikayet eden hastalar için hızlı ve etkili bir tedavi yolu açmıştır.

Yaratıcı çıkrık şekillendirme yöntemimiz, ayağı kalıba sokmak için boşa zaman harcamadan, doğrudan hastanızın ayağına göre gerekli ortopedik tabanlığı hızlı bir şekilde hazırlamanıza olanak sağlamaktadır. Aynı seansta ve yerinde ortopedik tabanlık oluşturulabilir; böylece, hem zamandan tasarruf edilmiş olur hem de hastanın memnuniyet ve tatmin düzeyi yükseltilir.

FootBalance’ın eşşiz sistemi seçkin iş ortaklarımız aracılığı ile hastalara, günlük kullanıma ve sporculara sunulur.

İş ortaklarımız Fizik Tedavi Merkezleri, Ortez Protez Merkezleri, Hastaneler, Ortopedi ve Fiziksel Rehabilitasyon Klinikleri, ilgili hekimler ve fizyoterapistlerdir. FootBalance kioskumuz bu merkezlerde kuruludur. Görevli uzmanlarımız sistemin işleyişi ve tabanlığın oluşturulması konusunda eğitimlidirler.

FootBalance Medical konsepti, ortopedik tabanlığın şekillendirilmesini ve ayak analizleri için gereken tüm ekipmanları, kamaları, dolgu maddelerini ve eğitimleri kapsamaktadır. Hasta ilişkisini desteklemek için gereken tüketici bilgi materyalleri de dahildir.

FootBalance Medical konseptini kuruluşunuzun bünyesine katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda iş ortaklarımızın adreslerine ulaşabilirsiniz.